Zeynep Çamcı Yeni Dizisi Konusu Oyuncuları Bilgileri 2017 2018

Zeynep Çamcı Yeni Dizisi Konusu Oyuncuları Bilgileri 2017 2018… Oyuncu Zeynep Çamcı oyunculuğu ile herkesin beğenisini kazanan birisi. Çok dizide rol alan oyuncu her rolün hakkını vererek oynadı. Ancak bazı dizileri reyting kurbanı oldu malesef. Mesela son dizi Kara Yazı. Reytingler yüzünden final yapmak zorunda kaldı.

Kara Yazı dizisi önce salı gününde yayınlanmıştı. Salı günü de rakip dizi çok fazla olduğu için reytinglerde başarılı olmadı. Sonra pazara alındı ama ilk başta izlenmediği için sonradan da kendisine iyi bir seyirci kitlesi kazanamadı. Zeynep Çamcı da bu dizinin başrol oyuncusuydu.

Zeynep Çamcı bu dizide Yaren karakterini canlandırdı. Yaren baskıcı bir babanın elinde büyür. Annesini öldüren babası hapse düşünce kız kardeşlerine bakmak zorunda kalır. Yaren kız olduğunun farkına bile varamaz. Babasının koyduğu kurallarla erkek gibi büyür yıllarca. Kardeşlerine ailesine namusuna çok düşkündür. Ancak kız kardeşinin başına gelenlerden kurtarmak için mücadele ederken bir erkekten hoşlanır ve kadın olduğunun farkına varır.

Bu karakter aslında seyirci tarafından sevildi ama yayın gününde yapılan hata yüzünden reytingleri bir türlü yükselemeyen dizi bitirilme kararı almıştı. Evet gelelim Zeynep Çamcının rol aldığı diğer yapımlara.

Zeynep Çamcı 2011 Leyla ile Mecnun, 2011 Adını Feriha Koydum Emirin Yolu, 2012 Beni Böyle Sev, 2012 Canımın İçi, 2016 Seviyor Sevmiyor, 2017 Kara Yazı.. Zeynep Çamcı Filmleri; Recep İvedik 2, Güneşin Karanlığı, Recep İvedik 3, Meryem, Deliha…

Zeynep Çamcı 1986 Bodrum doğumlu. Oldukça başarılı bir oyuncu olan Zeynep Çamcı yeni diziler için görüşmeler yapıyor. Ancak resmi bir dizi film anlaşması yok şimdilik.  Yeni sezonda Zeynep Çamcı hangi dizide rol alacak? Yeni dizisinde rol arkadaşı kim olacak? Zeynep Çamcı yorumlarınızı ve rol almasını istediğiniz diziyi ve birlikte oynamasını istediğiniz rol arkadaşınızı yazınız.

YORUMLAR

  1. Yiğit kirazcıyla oynasın süpeeer olur

  2. Zeynep camcı; gökhan alkan la enerjisi cok cok uymustu cokta ilgiyle izlendi ama senarist lerin yuzunden bitti dizi…cagtay ulusogla da yakısırlar bence ..

  3. Yıgıt kıracıyla oynadınnn süper bı dızı olur

  4. Gokan alkan ,cagtay Ulusoy,engin ak yurek,

  5. Engin akyürek, Burak özcivit,kivanc tatlitug, yigit kirazcı

  6. Dramatik bir dizide furkan engin, mesut akusta ve zuhal yalcinla ayni dizide oynamasini cok istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.