Ziraat Bankası Yeni 2019 Reklamı Yeşilçam Hababam Film yıldızları (155.Yıl)

Ziraat Bankası Yeni 2019 Reklamı Yeşilçam Film yıldızlarını buluşturdu ve Hababam sınıfı konseptiyle çıkan reklam videosu çok beğenildi. Ziraat Bankası Adile Naşit Münir Özkul Hülya Koçyiğit Güdük Neçmi Hababam karakterleri ile çok güzel bir reklam filmi oluşturmuş. 155 yıldır devam eden geçmişten günümüze kadar birbirine destek olarak ilerlediklerini anlatan Ziraat bankası yeni reklam filmi Yeşilçam film karakterleri ile çok güzel olmuş.

Ziraat Bankası 155.Yıl Özel Yeni 2019 Reklamı Yeşilçam Film yıldızlarını buluşturdu Hababam Sınıfı da burada..

Ziraat Bankası Yeni 2019 Reklamı Yeşilçam artistleri

Adile Naşit Münir Özkul Hülya Koçyiğit Güdük Neçmi Hababam karakterleri ve daha niceleri Ziraat Bankası Yeni 2019 Reklam filminde buluştu ve çok güzel bir nostalji oluşturdu. Bizde bu reklamdan dolayı Ziraat Bankası Yeni 2019 Reklamını hazırlayanları tebrik ediyoruz. İşte Yeşilçam filmlerinin ünlüleri ile artistleri ve Hababam sınıfının haytaları ile güzelleşen Ziraat Bankası Yeni 2019 Reklam filmi..

Ziraat Bankası Yeni 2019 Reklamını 155. yıl için özel olarak Yeşilçamın duayen isimleri ile yapmaya karar verdi. Kimler var kimler, Hababam sınıfının en özel isimleri özel tekniklerle montajlandı ve Ziraat Bankası Yeni 2019 Reklamı 155. yıla özel çok güzel ve nostaljik bir film oluvermiş. Biz çok beğendik, siz beğendiniz mi bilmiyoruz ama müziği ile şarkısı ile çok sevileceği, karakterleri ile gönüllere taht kurmuş bu reklamı çok seveceğinizden eminiz..

Ziraat Bankası’nın 155. Yılına Özel Olarak Hazırladığı Hababam Sınıfı Konseptli Reklam Filmini siz nasıl buldunuz? Ziraat Bankası’nın 155. Yılına Özel Olarak Hazırlamış olduğu ve içinde Hababam Sınıfından bir çok ünlü sanatçının ve oyuncunun yer aldığı özel hazırlanmış reklam filmi çok beğenildi tutuldu. Ziraat Bankası’nın Hababam Sınıfı Konseptli Reklamının yeni Filmini aşağı sizler için ekledik..

155. Yıla özel Ziraat Bankası Yeni 2019 Reklam Filmi Videosu Hababam Sınıfı ve Yeşilçam Artistleri ile.. İşte Ziraat hababam Reklamı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ziraat Bankası Yeni 2019 Reklamı Yeşilçam Hababam Film yıldızları (155.Yıl) (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2018