Zor Sevda Dizisi Bölüm Özetleri Sürekli Güncel Tüyolar (Kanal 7)

Kanal 7 ekranlarının yeni Hint dizisi Zor Sevda Dizisi Bölüm Özetleri Sürekli Güncel Tüyoları ve fragmanları ile sitemizdeki yerini alacak sürekli olarak güncel bir sayfa yapmaya ve her bölümü buradan duyurmaya çalışacağız. İşte sizler için hazırlanan Zor Sevda Dizisinin 2. Bölüm Özeti ve yaşanacak gelişmeler tüyolar Dizihaberi.tv de:

Zor Sevda Dizisi 2. Bölüm Özeti: Yeni dizimizde başrolde oynayan Zoya, annesinin ve babasının kimliklerini öğrenmek için Hindistan’da kalmak ister. Ziynet ise genç ve güzel bir kız olan Zoya’nın kimsesi yokken Hindistan’da kalmasını istemez ve onu güvenebileceği bir hintli aileye teslim etmek ister. Bu ailenin yakışıklı oğlu Asaf ile Zoya neler yaşayacak bakalım?

Ailenin yakışıklı bir oğlu olduğunu bilmeyen Zoya New York’taki lüks yaşamından sonra Hindistan’a dönmüş ve geçici olarak kalacağı bu ailede başından geçecekleri kendisi bile tahmin edemez. Asaf ile Zoya arasındaki gelişmelerin akıcı bir şekilde anlatılacağı Zor Sevda 2. Bölüm Özetinde geçmişini ve gerçek ailesini bulmak için gelen Zoya’nın, evin yakışıklısı Asaf ile kesin yolları ile dizi başlar.

Asaf ile Zoya sürekli karşılaşmaya başlasalar da birbirinden nefret ederler kısa sürede. Asaf Zoyanın soğuk ve ukala tavırlarından hiç memnun kalmaz. Zoya sürekli karşılaştığı ve evlerinde kalmakta olduğu Hint ailesinin oğlunun Asaf olduğunu bilmeden bir süre karşılaşırlar. Asaf, üvey kardeşi Ayanla aralarındaki sorunları çözmeye çalışırken diğer yandan babası ile oldukça arası açıktır. Ayan sorumsuzca davranırken Asaf ise annesi ve kız kardeşinin mutlu olması için her şeyini feda eder. İşte bu fedakar Asaf ile güzel Zoya bakalım neler yaşayacak.

Zor Sevda Dizisinin 3. Bölüm Özeti yarın burada olacak. Lütfen sizde yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağı yazın.. Bu arada Zor Sevda dizimizi beğendiniz mi? Hoşunuza gitti mi, iki yabancı dizisi ile karşılaştırdığınızda neleri farklı buldunuz..

Zor Sevda Dizisinin Son Fragmanı

YORUMLAR

  1. Mən Ziya ilə aşağı sevirəm kaş ki yenidən vereler asq bir rüyadan sora

  2. Harika bir diziydi ya çabuk finql yapmışlardı cok üzüldüm keske tekrar ciksa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.