Zor Sevda Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

Kanal 7 ekranlarında başlayan ve uzun soluklu bir dizi olan Zor Sevda Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Yapacak? merak konusu oldu. Bir önceki dizi olan İki yabancı dizisinin reytingleri yeterli olmadığı için kısa sürede erken final yapması izleyenleri üzmüştü. Yerine gelen Zor Sevda dizisi de merak konusu oldu.

Orjinal adı Qubool Hai olan ve hint dizileri arasında en uzun ömürlü olan dizilerden biri olan Zor Sevda Kanal 7 tarafından 4 bölümü birleştirilerek yayınlanıyor. Hindistanda dizi süreleri çok kısıtlı olduğu için bizim ülkemizde 4 bölüm birleştirilerek yayınlanıyor ve bu yüzden daha kısa sürede bitecek.

Zor sevda dizisinin başrolünde oynayan Surbhi Jyoti Zoya karakterine hayat veriyor ve Hindistanda oldukça meşhur birisi. Hatta geçen sene Barun Sobti ile Surbhi Jyoti Tanhaiyan isimli dizide birlikte başrol oynamaya başladılar ve daha da meşhur oldu. Yeni dizisi Tanhaiyanın 2017-2018 sezonunda Kanal 7 tarafından ülkemizde yayınlanacağı açıklandı.

Zor Sevda Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?: Zor Sevda 540 bölümden oluşuyor orjinali. Ancak ülkemizde 4 bölüm birleştiği için ve bazı sahneleri kırpılıp sansürlendiği için yaklaşık 110-120 bölüm civarında yayınlanacak. Eğer erken final yapmaz ise ara vermeden devam etmeyi planlıyor kanal 7. Dizinin 4 ay süreceğini varsayarsak Ağustos sonuna dek devam edecek demektir.

Zor Sevda Dizisi hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizimle paylaşabilirsiniz. Desteğiniz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederiz..

https://www.youtube.com/watch?v=o7hh8mThfRc

YORUMLAR

 1. Zor seda lütfen kaldığı yerden lütfen devam et sin

 2. Ziya baba sınıbula cakmı

 3. Ziya baba sınıbula cakmı

 4. Ben zor sevda hayranıyım bayılıyorum tekrar yayınlansın bekliyorum

 5. kanal 7 senin yuzune tufurum yaaaa niye zor sevdayi kapatin zor sevdanin ne vardi eyer kim zor katiysa bak zor sevdami ha yuzune tufurum

 6. Çok saçma böyle bitmemeliydi

 7. Zor sevda devam etsin cok seviyorum işimi bile yapmıyorum

 8. Sizce böyle final yaparak güzel oldu mu? Filmin devamını istiyoruz. Enazından TV ekranındaki izleyicilere bir açıklama yapmanız gerekiyor. Neye uğradığımızı şaşırdık. Sizden rica ediyoruz film tekrar ekrana gelsin. Son final bölümüne kadar lütfen!!!

 9. Sizce böyle final yaparak güzel oldu mu? Filmin devamını istiyoruz. Enazından TV ekranındaki izleyicilere bir açıklama yapmanız gerekiyor. Neye uğradığımızı şaşırdık. Sizden rica ediyoruz film tekrar ekrana gelsin. Son final bölümüne kadar lütfen!!!

 10. Biz sonuna kadar seyretmek istiyoruz

 11. Çok severek seyrediyorum neden sonuçsuz bitirdiniz anlamadım bizi kanaldan soguttunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.