Zor Sevda Dizisi Neden İzlenmedi Tutulmadı, Erken Final mi Yapacak

Kanal 7 ekranlarında devam eden Zor Sevda dizisinde tehlike çanları çalmaya erken başladı. İki Yabancı dizisinin yerine başlayan ancak umduğu reytingleri bir türlü bulamayan Zor Sevda dizisinin kısa süre sonra biteceği erken final yapacağı iddia edildi. FİNAL TARİHİ : 29 TEMMUZ 2017.Dizinin aldığı son reytinglerde bunu doğrular nitelikteydi.

Dizi son aldığı reytinglerle hayal kırıklığı yarattı. 12 Mayıs Cuma günü Total reytinglerde aldığı 0.93 izlenme oranı ile ancak 64. olabilen yapım böyle giderse bir süre sonra Zor Sevda Dizisi Neden İzlenmedi Tutulmadı, Zor Sevda dizisi Erken Final mi Yapacak Zor Sevda Dizisi bitti mi bitecek mi gibi sorularla muhatap olacak.

Zor Sevda Dizisi Neden İzlenmedi hemen açıklayalım: Aslında dizi oldukça güzel, Hindistanda 540 bölüm yayınlanan ve çok sevilen dizi ülkemizde Hint dizilerinin adresi olarak gösterilen Kanal 7 de ekrana geldi. Ancak kanal 7 bir önceki Hint dizisi olan İki yabancıyı erken final yaptırdı. Reytingleri düşük diye erken final yaptı ama yarım kalan hikaye yüzünden insanlar kanala tepki gösterdi. Bu yüzden bir çok kişi eğer iki yabancı final olana kadar gösterilmezse başka Hint dizisi izlemeyeceğiz diye kanala bir çok mail yolladılar ancak Kanal 7 bunlara tepki vermedi.

Diğer yandan Zor Sevda Dizisi biraz sönük başladı diğer Hint dizilerine göre. Macera azalınca da insanlar çabucak soğuyor diziden. Bu yüzden izlenme oranları hep düşük kaldı. Yukarıda bahsettiğimiz özel durumda eklenince dizinin izlenmesi oldukça kısıtlı kaldı ve beklenen talep gerçekleşmedi.

SON DAKİKA: Dizimiz Zor Sevda 29 Temmuz Cumartesi final yapıyor… Yerine hangi dizi başlayacak derseniz TIKLAYIN..

Sizce Zor Sevda dizisi Erken Final mi Yapmalı yoksa sonuna kadar devam mı etmeli? Lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın. Ayrıca Kanal 7 nin Hint dizileri konusundaki tavrını doğru buluyor musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz..

https://www.youtube.com/watch?v=IUM91cjyIrs

Zor sevda dizisi bitince yerine başlayacak olan diziyi bugün kanal 7 açıkladı. Yeni dizinin adı Kördüğüm. Bilgiler ve oyuncular için Tıklayın.. KÖRDÜĞÜM (Uttaran)

YORUMLAR

  1. Reytinglerinizin artması için zor sevdayı yayınlayın en azından 2.asafin bölümünün sonuna kadar lütven lütven lütven lütven lütven lütven lütven lütven lütven lütven lütven lütven lütven lütven lütven lütven lütven lütven lütven lütven

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.