Zor Sevda Dizisinden Sonra Hangi Dizi Yayınlanacak Kanal 7 de?

Sevilerek izlendi Zor Sevda dizisi. Hin dizilerinin sonuncusu ve belkide en sempatik diyebileceğimiz içerikleri ile yeniden izlenesi bir dizi olmuş. Türk halkı da severek takip edip izledi bu diziyi. Şimdi merak edilen husus şu: Zor Sevda Dizisinden Sonra Hangi Dizi Yayınlanacak Kanal 7 de? KÖRDÜĞÜM (Uttaran)

Kanal 7 Hint dizilerinin Türkiye şubesi oldu adeta. Her Hint dizisi kanal 7 de pişip olgunlaşıp Türk halkına sunuluyor dublajdan sonra. İzleyende memnun kanalda. Peki sırada hangi dizi var. Zor Sevda Dizisinden Sonra Hangi Dizi Yayınlanacak Kanal 7 de yayınlanacak diziyi sizler için açıklıyoruz..

Zor Sevda Dizisinden Sonra Kanal 7 de Ah Kalbim (Kum Kum Bhayya) Dizisi ekrana gelecek. Ancak kanalın yeni sezon başlayınca diziyi ekrana getireceği ve Eylül 2017 de 1. bölümü ile ekrana geleceğini öğrendik. Bunun dışında da hint dizileri ile görüşmelerin devam ettiği ve bir çok dizi ile uzun süreli anlaşmaların yapıldığını ancak zamanla açıklanacağını öğrendik.

Zor sevda dizisi bitince yerine başlayacak olan Ah Kalbim (Kum Kum Bhayya) Dizisi hindistanda çok sevilip tutulmuş olan dizilerden birisi.. Hindistan’da Kum Kum Bhayya ismi ile yayınlanan ve çok sevilip tutulan ve Türkiye’ye de kanal 7 Tarafından transfer edilen dizi yeni sezon itibari ile sizler ile.
Kum Kum Bhayya dizisi Türkiye’de Ah Kalbim adı ile yayınlanacak olup Kanal 7 eliyle sizlerin beğenisine sunulacak.

KANAL 7 DE ZOR sEVDA dizisinden sonra ekrana gelecek dizinin adı belli oldu. Bilgi için KÖRDÜĞÜM (Uttaran)

YORUMLAR

 1. Neden kaldırıldı lütfen cevaplayın

 2. Egkebceli hint flimleri istiyoruz katilan varmi

 3. Lütfen zor sevda
  Geri çıksın istiyorum

 4. Ah kalbim çıkamsın zor sevda çıksın yaaaa. Ah kalbimi ıyyy iğrenç zor sevdadan başka bişe istemiyorum

 5. ah kalbimi merakla bekliyoruz ama internette ah kalbim 26 Eylül’de oynayacağını söylediler anlamadım ama ah kalbim eğlenceli bir dizi olacağını düşünüyorum:):):):):);):):)

 6. Bence çok güzeldi nasıl bitirdiniz çok üzüldüm ailece izliyorduk zoyayı çok seviyorduk

 7. Sensiz olmaz yayinlansin

 8. Zor sevda dizisini istiyoruz yoksa bir daha bu kanaldan asla birşey izlemeyiz herşey yarıda kaldı lütfen yayınlayın çok istiyoruz zoya daha babasına kavuşmadı ya

 9. Bence büyük haksızlık yarıda kesmeleri aptal benimsini kaldırıp zor sevdayı yeniden vermeye devam etmeliler

  1. Bence cok haklısı

 10. Zor sevdanın bitmesini ailecek istemiyoruz ve devamınida bekliyoruz ilginize arz ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.