Zor Sevda Yeniden başlayacak mı? Tekrar Bölümleri Ne zaman Yayınlanacak?

Kanal 7 ekranlarında 29 temmuz cumartesi günü erken final yaparak bitirilen Zor Sevda dizisi takipçilerini üzdü. Aslında üzen dizi değil Kanal 7 yönetiminin erken final kararıydı. Şimdi dizi takipçileri merak içinde soruyor; Zor Sevda Yeniden başlayacak mı? Tekrar Bölümleri Ne zaman Yayınlanacak? diye..

Zor Sevda DİZİSİ Yeniden başlayacak mı? Hayır Kanal 7 Zor Sevda dizisini yakın zamanda yeniden yayınlamayacak. Çünkü dizinin yerine farklı bir Hint dizisi ekrana gelecek. Adı Kördüğüm.. O dizi ile ilgili bilgilendirme için TIKLAYIN..

ZOR SEVDA dizisi Tekrar Bölümleri Ne zaman Yayınlanacak? Kanal 7 yoğun istekleri göz önüne alarak Eylül ayında Zor sevda dizisinin tekrar bölümlerini gündüz kuşağında ekrana getirebilir. Ancak dizinin düşük reytinglerle erken final yapması dolayısı ile bunun kesin olmadığını söyleyebiliriz.

Ancak Zor Sevda dizisinden önce ekrana gelen tüm dizilerde tekrar bölümleri yeniden Kanal 7 de yayınlandığı için Zor Sevda da izlemeyenler veya yeniden izlemek isteyecekler için tekrardan Kanal 7 de yayınlanabilir. Ama henüz net bir tarih verilmedi bunun için.

Sizce Zor Sevda dizisi yeniden ekrana gelmeli mi, Zor Sevda tekrarları izlenir mi Kanal 7 de yeniden yayınlanmasını ister misiniz? Yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Şimdiden tüm yorum yazan ziyaretçilerimize teşekkür ederiz. Zor Sevdadan ümidi kestik yeni dizi Kördüğüm Nasıl diyorsanız TIKLAYIN..

YORUMLAR

  1. Zor sevda yeniden başlamasını istiyorum final yapmasını

  2. Hafta sonları yayınlanır zor sevda izlenir biz ailecek kanal 7 izliyoruz

  3. Kordugum dizisini yeniden kanal7 ekranlarynda izlemek isteyorus

  4. lütfen hepsını yayınlayın

  5. Zor sevda dizisi çok güzel 110 120 bölüm diyorsunuz ama 65. Bölümden sonrası yok anlamadım 65 final bölümümüydü eğer öyleyse saçma bir final olmuş lüfen devamını yayınlayın

  6. Zor sevda dizisinin kalan butun bolum lerinı tekrardan yayınlayın lutfen hint dizilerinin en guzelıydı vede musluman kesimi anlatıyordu yayınlayın lutfen….

  7. Nasıl bir tarif veremiyorsunu

  8. Kanal7 yönetmeninden Rica ediyoruz lütfen ama lütfen Zor Sevda çıksın lütfen devamı mı Yoksa eski bölümleri mi Fark etmez lütfen lütfen kardeşim Bunun için çok hastalandı ben hastalandım yokken hiç yaşamak istemiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.