Zuhal Topal 1-5 Ekim Cuma Yarışmacıları Kimler Hafta Finalinde Kim Kazandı?

Zuhal Topal 1-5 Ekim Cuma Yarışmacıları Kimler Hafta Finalinde Kim Kazandı?… Zuhal Topal Emine gelin pazartesi gününün ilk yarışmacısı oldu. Emine’nin babası 7 yıldır Emine’ye küs. Erken evlendiği için torunlarını bile görmemiş. Umarız vesile oluruz ve bu program sayesinde barışırlar diyor Zuhal Topal. Emine açık lise okumuş. Ardından da çocuk gelişimi mezunu olmuştur. Stajını yapmıştır. Azimli olduğunu söylüyor. Zuhal Topal Emine’ye erken evlilikten notunu kırmıştım ama bu okuma azminden dolayı mutlu oldum diyor.

Zuhal Topal da pazartesi günü yapılan yemekler Kremalı mantar soslu bonfile ana yemeği yapıyor. Paçanga böreği, Kaymaklı Kadayıf yapıyor. Emine Hanım ilk günün yarışmacı gelini oluyor. Bakalım puanlaması nasıl olacak? 1-4 ekim Zuhal Topal programında Emine ilk günün stresini atıyor sonraki günlerde de diğer gelinler yarışacaklar.

Zuhal Topal 1-5 ekim cuma bölümüne kadar gelinler yemekleri yapıyor. Kayınvalideler misafirleri ağırlıyor. Kaynanalar da zorlu bir sınavdan geçiriyorlar. Puanları kısıp vererek kendileri yarışmayı kazanmayı planlıyorlar. Zuhal Topal 1-2-3-4-5 ekim cuma bölümü tüm hafta neler oldu? Bilgileri sizlerle konumuzda paylaşamaya devam edeceğiz.

Zuhal Topal programı tüm hafta boyunca yarışan gelinler ne yemek yaptı? Kim kaç puan verdi sizlerle bu konumuzda paylaşacağız.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.