Zuhal Topal 17-21 Aralık 2018 Haftası Trabzon’da Gelin ve Kaynanalar ile Buluştu

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile oldukça merak edilen Ekranların sevilen ismi Zuhal Topal’ın sunuculuğunu yapmış olduğu ve Fox tv de yayınlanan Zuhal Topal ile Sofrada programı bu hafta Trabzon ilimizden yayın yapacak. Zuhal Topal ve eşi Korhan Saygıner’in üstlendiği “Zuhal Topal’la Sofrada”nın çekimleri yeni haftada Trabzon’da devam edecek.

17-21 Aralık 2018 Haftası Trabzon‘da program yapacak olan Zuhal Topal Karadeniz’in yöresel kıyafetlerini giydi ve kendisi de tam bir Karadenizli oldu. 17 Aralık pazartesi gününden başlayıp 21 Aralık 2018 cuma gününe kadar Trabzon ilimizde program çekimlerini tamamlayan ve her gün bir aileye konuk olan Zuhal Topal ile Sofrada programına tüm Türkiye’den başvurular gelmeye devam ediyor. Sizde Zuhal Topalla Sofrada programına başvuru için TIKLAYIN

Hafta içi her gün 16:30’da FOX TV de izleyicisiyle buluşan program için Karadeniz bölgemizin incisi olan Trabzon ilimizin yolunu tutan Zuhal Topal eşi ile birlikte odun kırdı, yöresel kıyafetler giyerek, pozlar vermeyi de ihmal etmedi. Zuhal Topal yapmış olduğu programla oldukça seviliyor ve reyting basamaklarını hızla tırmanarak hemen her gün ilk 10 program arasına girmeyi başarıyor.

Zuhal Topal’la Sofrada 17-21 Aralık 2018 Haftası Trabzon’da Gelin ve Kaynanalar ile Buluştu

Zuhal Topal Trabzon’da çekindiği bir resmi sosyal medyada paylaşınca olay oldu. Sosyal medyada takipçilerinin güzel yorumlarıyla karşılaşan sunucu kısa bir açıklama yaparak, “Tüm ekibimizle beraber Trabzon’lu kayınvalide ve gelinleriyle bir araya geliyoruz, çekimlere devam ediyoruz. Burada olmak, Trabzon halkı tarafından ağırlanmak çok keyifli.” dedi. Zuhal Topal ile Sofrada Trabzonda 10-11-12-13-14 Aralık 2018

Zuhal Topal Trabzonlu gelin ve kaynanalar ile 17-21 Aralık 2018 tarihleri arasında buluşması ve programın ekrana gelmesi bekleniyor. Yapımcılığını Dual Yapım’ın üstlendiği, gelin ve kayın valideleri buluşturan Zuhal Topal’la Sofrada programı daha önce de Adana ilimizden yayın yapmıştı. Bu hafta da Trabzon’dan tüm lezzetleri ekrana taşıyacak olan, kıyasıya rekabetin yaşandığı “Zuhal Topal ile Sofrada”, 17-18-19-20-21 Aralık tarihlerinde hafta içi her gün FOX’ta yayınlanacak.

Bu haftanın ilk yarışmacıları Serpil Erdem ve Fatma Erdem. Serpil Erdem 36 Fatma Erdem 64 yaşında. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zuhal Topal 17-21 Aralık 2018 Haftası Trabzon’da Gelin ve Kaynanalar ile Buluştu (1 Yorum)

 1. Televizyon ekranlarında en beğendiģim yemek programı
  Yinelemek istedim daha ónce de sőylemiştim çūnkū..
  Bu akşam ki programda bir kez daha taktire değer bi insan adaletli ..
  Yarışmacıya 2 puanı layık gőren kaynanalara tepki gőstercek kadar yūrekl bir insan Zuhal topal..işte TV programlarında bőyle programlar yer alsın..
  Buda őnemli tabi her kanalda benzerleri olup kalitesiz olduģunda ekran kirliliği hiç
  Katlanılacak bir Durum deģil
  Başarılar diliyorum sana
  Zuhal topal..ve ekibine..

Eklenme Tarihi: 6 Aralık 2018