Zuhal Topal 10- 14 Eylül Yarışmacıları Kimler Hangi Gelin Kayınvalide Kazandı?

Zuhal Topal 10- 14 Eylül Cuma Yarışmacıları Kimler Hangi Gelin Kayınvalide Kazandı? Zuhal Topal 10 eylül pazartesi günü yeni gelinleri ve kayınvadeleri ile yeni haftaya başlıyor. Yeni hafta da yarışmaya yeni katılan gelinler ve kayınvalideleri ile yemek maratonu başlıyor. Zuhal Topal 10-11-12-13-14 Eylül Yarışmacıları 

Selma hanım
Mahbule Hanım
Seher Hanım
Nuriye
Menzura- Gülay

14 Eylül Cuma günü haftanın kazananı  27 puan alan Menzura ve Gülay hanım ikilisi oldular ve para ödülünü aldılar. Bizde tebrik ediyoruz kendilerini..

Yemek yarışmasında pazartesiden itibaren 5 çift gelin kayınvalide yarışacak. Pazartesiden itibaren her gelin ve kayınvalidenin evine konuk olunuyor. Kayınvalideler evde Zuhal Topal ile sohbet ederken gelinler alışverişe gidiyorlar. Alışverişi acele acele halletmeye çalışıyorlar. Hemen gelip evde yemekler hazırlıyorlar.

Kayınvalidelerin hepsi gelinlerine güvendiklerini söylüyorlar. Bazı şikayetleri olsa da genel olarak gelinlerini diğer kayınvalidelere karşı savunuyorlar. Zuhal Topal 10 eylül pazartesiden 14 eylül cuma gününe kadar yarışıyorlar. Her gün yeni bir yarışmacı gelin kaynana misafirlerinin karşına yemeklerle çıkıyorlar.

Zuhal Topal 10-14 eylül arası yarışacak olan gelin ve kaynanalar kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Gelin kaynanalar isimleri resimleri hepsini bu konumuzda paylaşacağız.

Zuhal Topal’la Sofrada yarışması ile Gelinim Mutfakta ve Yemekteyiz yarışmasına rakip olacak mı? Gelinim Mutfakta’daki gelin kaynanalar ile Yemekteyiz formatındaki mutfakta yemek yapıp rakiperlere sunma alındı ve birleştirildi Zuhal Topal’la Sofrada programı oldu. Ama Zuhal Topal’ın sunumuyla program daha eğlenceli keyifli bir hale geliyor.

Zuhal Topalla Sofrada yeni haftasında Seher Gelin yemek yapmayı bilmediğini söylüyor. Yemek programında yemek yapmayı bilmeyen bir gelinin ne iş var? Alışverişte pirinci unutmuş. Börekleri kızartırken hep yaktı. Kayınvalidesi geline yardım edebilecek mi? Diğer kaynanalar bu yemeklere nasıl yorum yapacaklar? Çok karışık yeni haftada neler olacak?

Zuhal Topalla Sofrada programında 10 eylül pazartesi yeni katılan gelin ve kayınvalidelerin isimlerini bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Sizce bu haftanın kazananı hangi gelin kaynana olur?

14 Eylül Cuma günü haftanın kazananı  27 puan alan Menzura ve Gülay hanım ikilisi oldular ve para ödülünü aldılar. Bizde tebrik ediyoruz kendilerini..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zuhal Topal 10- 14 Eylül Yarışmacıları Kimler Hangi Gelin Kayınvalide Kazandı? (2 Yorum)

  1. Çok güzelbir program zuhal topal çok tatlı çok sempatik seviyorum kendisini. Başarılar diliyorum

  2. Artık ekranlarda aynı tipler ve saçma sapan yüz hareketlerinden bıktık usandık
    Berbat bir program asla seyretmeye değmez…

Eklenme Tarihi: 8 Eylül 2018