Zuhal Topal 2018-2019 Yeni Sezon Programı (Sürpriz Yarışma)

Zuhal Topal 2018-2019 Yeni Sezon Programı (Sürpriz Yarışma) Zuhal Topal evlilik programı sonrasında uzun süredir ekranlardan uzak kalıyordu. Zuhal Topal enerjik ve neşeli tavırları ile severek izlenen programlara imza attı bu zamana kadar. Bu yüzden de seyirciler Zuhal Topal’ın yeni programını merakla bekliyordu.

Zuhal Topal seyircisinin karşısına yeni bir formatla çıkıyor. Biliyorsunuz ki evlilik programlarının yasaklanmasının ardından Zuhal Topal ekranlardan uzak kaldı. Onun adaylarıyla Hande Ataizi başka özel bir uydu kanalında evlilik programı yayınlandı. Evlilik programından kalan adaylar şimdi ne yapıyor bilmiyoruz ancak Zuhal Topal’ın yeni programında yer almayacaklar.

Zuhal Topal evlilik programını yaptığı kanal olan Fox tv ile yeniden anlaşma sağladı. Dual Filmin yapımcılığında yapılacak olan program gündüz kuşağında ve hafta içi her gün yayınlanacak. Yani bakıldığında her şey evlilik programı formatında gibi görülüyor. Ancak evlilik programı sunmayacak bu sefer.

Zuhal Topal 2018-2019 Yeni Sezon Programı

Zuhal Topal’in yeni gündüz kuşağı programı sizce ne olacak? Bizler gündüz kuşağında yarışma sunabileceğini düşündük ancak başka bir ihtimal de şu olabilir. Yine Esra Erol’un formatına yakın olarak barıştırma ya da kayıp bulma programı da sunabilir. Siz ne düşünüyorsunuz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zuhal Topal 2018-2019 Yeni Sezon Programı (Sürpriz Yarışma) (3 Yorum)

  1. Zuhal topaldan faydalı program beklerim o kadar yaralı insanlar var ki bir tanesine faydası dokunur sa sevinirim.

  2. Sadece paranın dőneceyi faydasız gerek siz bir program olacağı belli Ahçı olacak hali yok ya bu yaştan sonra
    Zuhal topal=gerek siz program
    Esra erol= gerek siz program
    Hande ataizi= gerek siz program

Eklenme Tarihi: 9 Temmuz 2018