Zuhal Topal 4-5-8 Şubat 2019 Yarışmacıları Gelin ve Kaynana Puanları Ödül Kimin?

Zuhal Topalla Sofrada 4-5-8 Şubat 2019 Yarışmacıları Gelin ve Kaynana Puanları Ödül Kimin?
Fox TV ekranlarında yayınlanan Zuhal topalla sofrada programının 4 Şubat 2019 Pazartesi günü başlayacak yeni bölümünde neler olacak kimler konuk olacak gelin ve kaynana kim hangi yemekler yapılacak, Kaynanalar 4 Şubat Pazartesi geline kaçar puan verdiler merak edilen tüm soruları ve haftanın bütün yarışmacılarını bu sayfamızda sizlerle paylaşacağız.

8 Şubat Zuhal Topalda kazanan Hülya gelin olduZUHAL TOPALLA SOFRADA YARIŞMASINDA 5 ŞUBAT SALI GÜNÜ YARIŞAN HÜLYA VHANIM VE KAYIN VALİDESİ BİRNUR HANIM BU HAFTANIN BİRİNCİSİ OLDULAR. YARIŞMACILARDAN EN YÜKSEK PUANI ALAN HÜLYA ZUHAL TOPAL’DAN DA 10 PUAN ALARAK PUANINI 32 PUANA ÇIKARDI. BİRİNCİ OLDU 10.000 TL KAZANDI.

Zuhal Topal 4-5-8 Şubat 2019 Yarışmacıları Gelin ve Kaynana Puanları Ödül Kimin?

Zuhal Topalla Sofrada 4 Şubat 2019 Pazartesi Yarışmacıları Başak Kestaneyaprağı ve Esengül Ayta

4 Şubat Pazartesi Zuhal Topal Başak Kestaneyaprağı ve Esengül AytaZuhal topalla sofrada programında 4 Şubat Pazartesi günü kimler yarışacak Zuhal topalla sofrada 5 Şubat Salı günü yarışmacı gelin ve kaynana 6 Şubat Çarşamba Zuhal topalla sofrada programında kimler var. Zuhal topalla sofrada programına 4 Şubat 2019 Pazartesi günü yayınlanacak olan 116. bölümünde bu hafta yarışacak olan ilk isim Başak Kestaneyaprağı ve Esengül Ayta olacak.

Gelin olmaya hazırlanan Başak Hanım, gelecek yaza evlenmeyi planlıyor. Adanalı olan Kayınvalide ve gelini Başak hanım, yarışmada bir hayli iddialılar. Haftanın ilk günü 4 Şubat 2019 pazartesi gününün yarışmacısı olan Başak Hanım, yemek konusunda çok iddialı. Adanalı olan Kayınvalidesi Esengül Hanım ise gelininden bile iddialı,Esengül Ayta kendisini hanım ağa olarak tanımlıyor. Bir lezzet tutkunu olan Esengül Hanım, haftaya damgasını hanım ağalığıyla vuracak.

Zuhal Topal 4 Şubat Pazartesi Birnur Hanım Başak’a 5 puan verdi.
Zuhal Topal 4 Şubat Pazartesi Bahtiyar Hanım Başak’a 4 puan verdi.
Zuhal Topal 4 Şubat Pazartesi Fatma Hanım Başak’a 5 puan verdi.
Zuhal Topal 4 Şubat Pazartesi Saliha Hanım Başak’a 4 puan verdi. Zuhal Topalda Başak hanıma 5 puan verdi.. BAŞAK HANIM GÜNÜ 23 PUANLA BİTİRDİ.

5 Şubat salı Zuhal Topal Hülya Siyaka ve kayınvalidesi Birnur Siyaka

Zuhal Topalla Sofrada 5 Şubat 2019 Salı Yarışmacıları Hülya Siyaka ve kayın validesi Birnur Siyaka

5 Şubat Salı günü Zuhal Topalla Sofrada yarışmacısı Hülya Siyaka ve kayın validesi Birnur Siyaka. Zuhal Topalla Sofrada 5 Şubat salı günü yarışmada neler olacak kim Hülya hanıma kaç puan verecek Kaynana puanları nasıl olacak izleyip göreceğiz. Hülya Hanım 34 yaşında ve 10 yıllık evli. Yarışmaya Ankara’dan katılan gelin-kaynanana, çok iddialı olduklarını dile getirdiler. Hülya Hanım, hızlı çevik ve gayretli bir gelin, kayın validesi Birnur Hanım ise biraz dominant ama zarif ve naif bir kişi. Zuhal Topalla Sofrada 5 Şubat 2019 salı günü bakalım neler yaşanacak izleyip göreceğiz.Hülya hanıma Zuhal topal 10 puan verdi

Zuhal Topal 5 Şubat Salı Hülya Hanım’a Saliha Hanım 5 Puan Verdi.
Zuhal Topal 5 Şubat Salı Hülya Hanım’a Bahtiyar Hanım 6 Puan Verdi.
Zuhal Topal 5 Şubat Salı Hülya Hanım’a Esengül Hanım 4 Puan Verdi.
Zuhal Topal 5 Şubat Salı Hülya Hanım’a Fatma Hanım 7 Puan Verdi.

Zuhal Topal Hülya’ya 10 Puan Verdi. Zuhal Topal ilk kez 10 puan verdi.

Zuhal Topalla Sofrada 6 Şubat 2019 Çarşamba Yarışmacıları Mürüvvet Uyanık ve kayınvalidesi Bahtiyar

6 Şubat çarşamba Zuhal Topal Mürüvvet Uyanık ve kayınvalidesi BahtiyarÇarşamba günü yarışmacıları Mürüvvet Uyanık ve kayınvalidesi Bahtiyar. Mürüvvet hanım 36 yaşında ve 15 yıllık evli. Onlar da Ankara’dan katılıyorlar programa. Mürüvvet Hanım hırslı ve iddialı bir kişilik. Kayınvalide Bahtiyar Hanım ise haksızlığa tahammül edemeyen ve lezzet aşığı bir isim. Gelin kayınvalide, diğer yarışmacılara ‘Hodri meydan’ diyorlar.

Zuhal Topal 6 Şubat Çarşamba Mürüvvet’e Birnur Hanım 4 puan verdi.
Zuhal Topal 6 Şubat Çarşamba Mürüvvet’e Esengül Hanım 3 puan verdi.
Zuhal Topal 6 Şubat Çarşamba Mürüvvet’e Saliha Hanım 5 puan verdi.
Zuhal Topal 6 Şubat Çarşamba Mürüvvet’e Fatma Hanım 4 puan verdi. Zuhal Topalda Mürüvvet’e 6 kızı Lila 9 puan verdi.  Toplam da 25 puan oldu

Zuhal Topalla Sofrada 7 Şubat 2019 Perşembe Yarışmacıları Şeyma ve Saliha Kılınç

7 Şubat Zuhal Topal Şeyma Kılınç ve kayınvalide Saliha KılınçPerşembe günü gelin Şeyma Kılınç ve kayınvalide Saliha Kılınç yarışacak. 22 yaşındaki gelin hanım, mutfağın tek hakimi enerjik, dinamik, yerinde duramayan bir isim. Diğer yarışmacılara meydan okuyor. Saliha hanım ise iğneleyici ve yemekte seçici bir kişi. Gelin kayınvalide şimdiden ‘büyük ödül bizim’ diyorlar.

Şeymaya Esengün hanım 3 Puan,
Şeymaya Fatma hanım 4 Puan,
Şeymaya Bahtiyar hanım 7 Puan,
Şeymaya Birnur hanım 3 Puan verdi.
Şeymaya Zuhal hanım 5 Puan verdi ve Şeyma 7 Şubat Perşembe gününü 22 Puanla kapattı.Zuhal Topal Şeymaya 5 puan verdi

Zuhal Topalla Sofrada 8 Şubat 2019 Cuma Yarışmacıları Melis ve kayınvalidesi Fatma Karabulut.

8 Şubat cuma Zuhal Topal Melis Karabulut ve kayınvalidesi Fatma KarabulutCuma günü ise Melis Karabulut ve kayınvalidesi Fatma Karabulut yarışacaklar. Melis Hanım, mutfak aşığı, büyük ödülü almakta kararlı. fatma otoriter sivri dilli ve inatçı. gelin kayınvalide hiç bir rakip tanımıyoruz dedi.

Melis’e Esengül hanım 3 Puan,
Melis’e Saliha hanım 3 Puan,
Melis’e Bahtiyar hanım 4 Puan,
Melis’e Birnur hanım 6 Puan verdi.
Melis’e Zuhal hanım 8 Puan verdi ve Melis 7 Şubat Perşembe gününü  24 Puanla kapattı.Zuhal Topalla Sofrada 8 Şubat 2019 Cuma Yarışmacı Melis

ZUHAL TOPALLA SOFRADA YARIŞMASINDA 5 ŞUBAT SALI GÜNÜ YARIŞAN HÜLYA VHANIM VE KAYINVALİDESİ BİRNUR HANIM BU HAFTANIN BİRİNCİSİ OLDULAR. YARIŞMACILARDAN EN YÜKSEK PUANI ALAN HÜLYA ZUHAL TOPAL’DAN DA 10 PUAN ALARAK PUANINI 32 PUANA ÇIKARDI. BİRİNCİ OLDU 10.000 TL KAZANDI.

8 Şubat Zuhal Topalda kazanan Hülya gelin olduZUHAL TOPALLA SOFRADA YARIŞMASINDA 5 ŞUBAT SALI GÜNÜ YARIŞAN HÜLYA VHANIM VE KAYIN VALİDESİ BİRNUR HANIM BU HAFTANIN BİRİNCİSİ OLDULAR. YARIŞMACILARDAN EN YÜKSEK PUANI ALAN HÜLYA ZUHAL TOPAL’DAN DA 10 PUAN ALARAK PUANINI 32 PUANA ÇIKARDI. BİRİNCİ OLDU 10.000 TL KAZANDI.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.