Zuhal Topal Fox Tv ile Yeniden Ekrana Dönüyor? (2018-2019 Sezonu için)

14 yorum
37 izlendi

Sevilerek izlenen ve yaptığı programlarla adından sıkça söz ettiren Zuhal Topaldan uzun süredir haber alınamıyordu. Başarılı sunucu daha önceki sezonlarda Fox tv de sunduğu izdivaç programıyla ekranlarda oldukça başarılı bir sunuculuk ve program liderliği yapan daha sonra Star TV’ye yüksek bir ücretle transfer olan ancak bu sezon programı Rtük tarafından kaldırılan Zuhal Topal bir süredir sessiz kalmıştı.

Star tv de yapımcı tarafından ücreti ödenmediği için mahkemelik olan sonra da Rtük tarafından evlilik programlarına getirilen yasak sonrası herhangi bir kanalda yer almayıp yüzünü dinlendiren güzel sunucunun şu günlerde yeni kanal arayışının devam ettiği hatta eski kanalı olan Fox tv ile önemli bir görüşme yaptığını öğrendik.

Mesut Yar’ın haberine göre sevilen oyuncu ve sunucu Zuhal Topal çok yakında ekranda olacak. Zuhal Topal yeni gündüz kuşağı programı için FOX ile görüşme halinde ve anlaşmaya çok yakın olduğunun haberini veren Mesut yar ileriki günlerde hem Fox tv den hemde Zuhal Topaldan açıklama gelebileceğini yazmış köşe yazısındaki haberinde.

Anlaşma henüz kesinleşmemiş ama bir çok konuda anlaşmaya varıldığı söyleniyor. Zuhal Topal ile Fox tv arasında eğer sözleşme sağlanırsa Zuhal Topal 2018-2019 da yeniden FOX tv ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkacak. Eğer kanaldan veya sunucudan herhangi bir haber olursa anında buraya yazıp sizlere duyuracağız..

Bunu Gördün mü>>  Kızım Dizisi Neden Erken Final Yapıyor, Gerçek Sebebi Nedir?

Zuhal Topal‘ın sunumuyla ekrana gelecek olan ve eski loca adaylarının yeniden toplanacağı programın adının Zuhal Topal’la olacağı ve yeni sezonda FOX TV’de yayınlanacağı büyük ölçüde anlaşmayla sonuçlandı. Resmi açıklamanın kısa süre sonra yapılması bekleniyor. Dizihaberi.tv den takip etmeye devam edin. Teşekkürler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zuhal Topal Fox Tv ile Yeniden Ekrana Dönüyor? (2018-2019 Sezonu için) (14 Yorum)

  1. Program cok guzeldı sabırsızlıkla acılmaısnı bekliyoruz zuhal hanım kesınlıkle ekran basına gecmelı programlar tekrar başlamalı

  2. Rezil programların başı hep bu Zuhal rezalet program Lara imza attı ve eminim gene rezil konuklarlaa program yapacak bu rezil sunucu

Eklenme Tarihi: 26 Kasım 2017