Zuhal Topal Kanal D’ye Transfer Oldu, Yeni Sezonda Zuhal Topal Stardan Ayrıldı mı?

Zuhal Topal star tv ile özdeşleşmişti son iki yıldır. Ancak Star tv nin son transferi işleri değiştirdi. Günlük yayınlanan Adını Sen Koy dizisini satın alan Star tv Zuhal Topalın Kanal D ye gitmesine göz yumdu. Zuhal Topal star tv de klişeleşen ve artık evlendirme programından ziyade günlük diziye dönüşen programın Kanal D ile anlaşmasını sağladı.

Peki Star tv neden böyle bir değişiklik yaptı. Aslında Star tv evlendirme programı adı altında oldukça içeriksiz ve sabit bir program yerine daha zengin ve reyting bakımından ilk 10 içerisinde olmaya aday bir diziyi transfer edince Zuhal Topalı gözden çıkardı.

Zuhal Topal Kanal D’ye Transfer Oldu: Zuhal Topal Neden Kanal D ye geçti? Geçtiğimiz sezon kanal D de Kısmetse Olur yayınlanıyordu. Ancak o program kalıcı olarak bitince yerine başka evlendirme programı oldukça zor ve zahmetli, kolay kolay kimse adı sanı duyulmamış kişilerin programına katılmıyor.

Ancak Zuhal Topalın bir geçmişi var, ağzı laf yapıyor ve hayran kitlesi her gün onu izliyor. Zuhal Topal Kanal D’ye Transfer olarak mantıklı bir iş yaptı. Star tv de o saate daha çok reyting yapacak Adını Sen Koy dizisini koyarak kendisi için daha cazip gelen seçeneği onaylamış oldu.

Yeni Sezonda Zuhal Topal Stardan Ayrıldı mı? Evet Zuhal Topal 2017-2018 yeni sezonunda kanal D de ekrana gelecek. Zuhal Topal ve Ekibi yeni sezon hazırlıklarına başlayacakmış yakın zamanda. Bizde Dizihaberi.tv olarak Yeni Sezonda Zuhal Topala Kanal D ekranlarında başarılar diliyoruz. Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Zuhal Topalın Yerine Star Tv de Adını Sen Koy Yayınlanacak..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zuhal Topal Kanal D’ye Transfer Oldu, Yeni Sezonda Zuhal Topal Stardan Ayrıldı mı? (14 Yorum)

  1. Dogrusu biraz deyiwiklik olsa iyi olur.mesela : daha ciddi bir evlilik proqrami olsun.oradakilerin bazisi sanki evlenmege deyil sevgili bulmaya gelmiw.boylelerini proqrama almasinlar..

  2. zuhal topal koymasınlar istemiyoruzz adını sen koy koymak istiyoruz o zuhal topal başka bir kanala geçsin sitiyom duyduma karalı

  3. Zuhal topal herzaman iyi işler yaparak adindan söz ettiriyor sabırsızlıkla bekliyoruz diyarbakırlıları olarak

Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2017