Zuhal Topal Serkan ve Kısmetse Olur Rabia Sevgili Mi?

Zuhal Topal Serkan ve Kısmetse Olur Rabia Sevgili Mi?.. Kısmetse Olur dizisi çekimleri başlamışken yeni bir resim akılları karıştırdı. Dizide oyunculuk yapmak için anlaşan Rabia Karaca gece aleminde de boy göstermeye devam ediyor. Rabia Karaca Kısmetse Olurun gelin adaylarından birisiydi.

Gece kulübünde görüntülenen fotoğrafta Rabia nın yanında bir erkek var. Bu kişi de ekranlardan aşina olduğumuz bir isim. Zuhal Topal’in damat adaylarından olan Serkan. Serkan programda Hanife’yle olan ilişkiyle tanındı. Yakışıklı damat adayı Hanife’ye talip gelmişti. Sonrasında aralarında bir çok olay olmuştu. Serkan Esin’le, Hanife’yle derken programda da birçok anıldı.

Gece kulübünde ki resimde de Serkan ve Rabia yanak yanağa. Bu resim sonrasında yapılacak yorumda artık siz değerli ziyaretçilerimize aittir. Rabia Karaca bu sezon oynayacağı Kısmetse Olur dizisinde şimdilik sevgilisi yok. Yapım Rabia’ya bir partner arıyordu. Belki de bu partner Serkan olur. Siz ne dersiniz? Sizce Serkanda Kısmetse Olur dizisinde rol alabilir mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zuhal Topal Serkan ve Kısmetse Olur Rabia Sevgili Mi? (4 Yorum)

  1. Bu serkan zaten bir olay karakterinin ne olduğu belli değil..yukarda resmi olan serkan…tam artis..iyi rol biliyor…Allah kurtarsın…

Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2017