Zuhal Topal Yeni Sezonda Serkan ve Hanife Varmı Yokmu Gelecekler mi?

Geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan isimlerinden olan Hanife ve Serkan Zuhal Topala devam edecekler mi 2017-2018 yeni sezonda kaldıkları yerden devam edecekler mi merak konusu oldu. Bizde sizleri bilgilendirmek için Hanife ve Serkan hakkında olup bitenleri ve programa gelip gelmeyeceklerini yazalım istedik.

Öncelikle geçtiğimiz Sezon Hanifeye talip olarak programa katılan yakışıklı Serkan hakkında kısa bilgiler verelim. Serkan Hanife ile görüştükten sonra olumsuz olan kararın ardından locada taliplerini aramaya devam etmişti. Böylesine yakışıklı birinin boş kalmayacağı ve bir çok güzel kızın Serkan için geleceği belliydi.

Serkan bir çok talibiyle görüştü ama hiç biri ile ileri gidemedi. Sonunda Hanife bu kez Serkana talip olarak geldi. Serkan Hanifenin kendisine talip olarak gelmesinden oldukça memnundu ancak geçen zaman sonrasında yine yıldızları barışmadı. Ailesi ile tanıştıran Serkan ailesinden de tam destek almış ancak Hanifenin tutarsız davranışları olduğu gerekçesi ile reddetmişti.

Peki Serkan Bu Sezon Zuhal Topala Gelecek mi? Serkan en son nerede görüntülendi sorusu ile başlayalım. Serkan son olarak Kısmetse Olurda Rabia ile görüntülendi. Rabia ile Serkanın sarmaş dolaş olduğunu gören Serhan severler şaşırdı kaldı bu işe. Serkana Rabia ile sarmaş dolaş olmayı yakıştıramayanlar pes doğrusu dediler. İşte Serkan ve Rabianın o Resmi..Bu görüntülerin sızmasından sonra Serkanın bu sezon Zuhal Topala gelip gelmeyeceği şimdilik belirsiz olsa da biz Serkanın er geç geleceğini biliyoruz. En son bilgi ise Serkanın Kısmetse Olur dizisinde oynayacak olması idi.

Gelelim Hanifeye. Hanife de geçtiğimiz sezon okadar çok kişiyle konuştu buluştu ilişki yaşadı ki hangisinden bahsedelim. Serkanı zaten biliyorsunuz, ama birde Bayhan ilişkisi uzun süre gündemde kalmış ve Bayhan Hanife için açıklama yapmadan programdan ayrılıp veda etmişti. Hanifenin son ilişkisi ise Muhammet ile oldu. Hatta programda Muhammet ile Hanife yıldırım nikahı mı kıyacaklar hemen evlenecekler mi diye sorular bile sorulmuştu.

Hanife en son 1 ağustos günü yaptığı açıklama ile hiç bir ilişkisi olmadığını ve kimseyle anılmak istemediğini açıkladı. Bu açıklama gösterdi ki artık Hanife ile Muhammet sevgili değiller ve ayrılmışlar. Dolayısı ile Yeni Sezonda Hanifeyi yine ekranda görmeye devam edeceğiz. Zuhal Topal Yeni Sezonda Hanife Varmı Yokmu Gelecek mi? sorusuna yüzde 90 evet gelecek devam edecek diyoruz.

Zuhal Topal Yeni Sezonda Serkan ve Hanife Varmı Yokmu Gelecekler mi? sorusuna cevap vermeye çalıştık. Eylül ayında başlayacak olan Zuhal Topal yine sevenlerine güzel dakikalar yaşatacak. Serkan ve Hanife en merak edilen iki isimden hangisi gelecek loca adayı olacak izleyip göreceğiz. Sizce her ikiside Zuhal Topala devam eder mi yeni sezonda? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zuhal Topal Yeni Sezonda Serkan ve Hanife Varmı Yokmu Gelecekler mi? (4 Yorum)

  1. Tabii hanife..olmazsa olmaz..Allah..yaratmış..güzel..kız..ona birşey..dediğimiz..yok…güzellik..tuza..banıp..yenmiyor..(ANADOLU..TABiRi).gerçekten..bu..gençleri…karantinaya…almak..lazım..çünki..biraz..daha..tomurcuklar..bir..türlü..yetişemiyorlar..çünki..çevre..müsade..etmiyor.

Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2017