Zuhal Topal’la Sofrada 1-5 Ekim 2018 Yarışmacıları Finalde Kim Kazandı Ödülü Aldı?

Sevilerek izlenen ve her hafta yeni konuk ve yarışmacılarla yoluna devam edip birbirinden farklı evlere misafir olmaya devam eden Zuhal Topal ile Sofrada programına 1-5 Ekim 2018 Yarışmacıları Kimler oldular hangi gelin ve kaynanalara hangi gün gidildi kim kime kaç puan verdi videolu anlatımlar ile sizlere sunacağız..

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Ekim 2018 Cuma Final Puanları ve Kazanan:

Damla 18 Puan aldı 5. oldu
Emine 21 Puan aldı 3. oldu
Ceyda 21 Puan aldı 3. oldu
Burcu 23 Puan aldı 2. oldu
Funda 24 Puan aldı 1. oldu 10 Bin liralık Ödülü Funda ve kaynanası Zeycan Hanım Aldı.

Funda hanım ve kaynanası Zeycan hanım 5 Ekim cuma günü yapılan genel oylama sonrasında almış oldukları 24 Puan ile haftanın 1. si oldu ve 10 Bin liralık Ödülü Funda ve kaynanası Zeycan Hanım Aldı. Bizde tebrik ediyoruz kendisini..

Zuhal topal sofrada 5 Ekim cuma kim kazandı birinci oldu

Zuhal Topal’la Sofrada 1-5 Ekim 2018 Yarışmacıları Kimler?

1- Emine ve Semra Yıldız – 1 Ekim Pazartesi günü ev sahibi olacaklar

Zuhal Topalla Sofrada Emine ve Semra Yıldız

2- Burcu ve Ayşe Güney – 2 Ekim Salı günü ev sahibi olacaklar

Zuhal Topalla Burcu’nun yemekleri çok beğenildi. Nilgün hanım beğendiği halde 4 puan verdi. Zeycan Hanım Burcu’ya 6 puan verdi. Rabia Hanım Burcu’ya 5 puan verdi. Nilgün Hanım’ın 4 puan vermesi çok az bulundu ve eleştirildi. Semra Hanım Burcu Hanım’a 2 puan verdi. Salatayı beğenmedim kaşıkla yedim dedi Burcu Hanımda zaten kaşık salatası o dedi. 

Zuhal Topalla Sofrada Burcu ve Ayşe Güney

3- Funda ve Zeycan Var – 3 Ekim Çarşamba günü ev sahibi olacaklar

Zuhal Topalla Sofrada Funda ve Zeycan Var - 3 Ekim Çarşamba

4- Ceyda Demir ve Nilgün Bayhan – 4 Ekim Perşembe günü ev sahibi olacaklar

Zuhal Topalla Sofrada Ceyda Demir ve Nilgün Bayhan - 4 Ekim Perşembe

5- Damla ve Rabia Çınar – 5 Ekim Cuma günü ev sahibi olacaklar

Zuhal Topalla Sofrada Damla ve Rabia Çınar - 5 Ekim Cuma

Zuhal Topal’la Sofrada 1-5 Ekim Yarışmacıları Finalde Kim Kazandı Ödülü Aldı? Emine ve Semra hanım 1 Ekim Pazartesi gününün ev sahipleri idi. Emine hanım evin gelini, Semra hanım ise kaynana. Zuhal Topal’la Sofrada 1 Ekim 2018 pazartesi Yarışmacıları Finalde Kim Kazandı Ödülü Aldı? İşte puanlamalar:

Zuhal Topal’la Sofrada 1-5 Ekim Yarışmacıları Finalde Kim Kazandı Ödülü Aldı? Emine hanımın aldığı Puanlar:
Zeycan – 3 Puan
Rabia – 3 Puan verdi ve paçanga hakkında çok olumsuz yanıtlar verdi ve kalbi kırıldı Emine hanımın.
Nilgün – 5 puan verdi. Nilgün hanım Emineyi en çok eleştiren bir yarışmacı olmasına rağmen en yüksek puanı veren yarışmacı kaynana oldu.
Ayça Hanım:
1 Ekim Zuhal Topal Emine ve Semra hanım

Zuhal Topal’la Sofrada 1-5 Ekim Yarışmacıları Kimler?

1- Emine Hanım ve Kaynanası Semra hanım 1 Ekim pazartesi gününün ev sahipleri oldular. Oldukça zorlu bir günde misafirlerini ağırlayan yarışmacıları memnun etmek için elinden geleni yapan Emine hanım puanlama kısmında Sevcan hanımın ve Rabia hanımın verdiği puanlarla biraz üzülse de onu en çok eleştiren Sevcan Hanımın verdiği 5 puan günü kurtarmasına yetti ve onu mutlu etti.

Zuhal Topal Emine ve Semra hanım 1 Ekim

1-2-3-4-5 Ekim 2018 Zuhal Topal yarışmacılarının detaylı bilgilerini burada sizlere yazacağız. Tüm yarışmacılar hakkında kısa kısa bilgiler verdikten sonra 5 Ekim 2018 cuma günü hafta finalinde Zuhal Topal yarışmacılarından hangisi birinci olup 10 bin liralık para ödülünün sahibi olacak buraya yazacağız. Bizi takip etmeye devam edin lütfen..
1-2-3-4-5 Ekim 2018 Zuhal Topal yarışmacıları
Zuhal Topal 1-5 ekim cuma bölümüne kadar gelinler yemekleri yapıyor. Kayınvalideler misafirleri ağırlıyor. Kaynanalar da zorlu bir sınavdan geçiriyorlar. Puanları kısıp vererek kendileri yarışmayı kazanmayı planlıyorlar. Zuhal Topal 1-2-3-4-5 ekim cuma bölümü tüm hafta neler oldu? Bilgileri sizlerle konumuzda paylaşamaya devam edeceğiz. Zuhal Topal programı tüm hafta boyunca yarışan gelinler ne yemek yaptı? Kim kaç puan verdi sizlerle bu konumuzda paylaşacağız.

Zuhal Topal 1-5 Ekim Cuma Yarışmacıları Kimler Hafta Finalinde Kim Kazandı?… Zuhal Topal Emine gelin pazartesi gününün ilk yarışmacısı oldu. Emine’nin babası 7 yıldır Emine’ye küs. Erken evlendiği için torunlarını bile görmemiş. Umarız vesile oluruz ve bu program sayesinde barışırlar diyor Zuhal Topal. Emine açık lise okumuş. Ardından da çocuk gelişimi mezunu olmuştur. Stajını yapmıştır. Azimli olduğunu söylüyor. Zuhal Topal Emine’ye erken evlilikten notunu kırmıştım ama bu okuma azminden dolayı mutlu oldum diyor.

Zuhal Topal da pazartesi günü yapılan yemekler Kremalı mantar soslu bonfile ana yemeği yapıyor. Paçanga böreği, Kaymaklı Kadayıf yapıyor. Emine Hanım ilk günün yarışmacı gelini oluyor. Bakalım puanlaması nasıl olacak? 1-4 ekim Zuhal Topal programında Emine ilk günün stresini atıyor sonraki günlerde de diğer gelinler yarışacaklar. Emine Hanım Zuhal Topaldan kaç puan aldı? Cevap: 6
1 Ekim 2018 Zuhal Topal Emineye kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada 1-5 Ekim 2018 Yarışmacılarının videoları yemeklerinin değerlendirilmesi.. 1. Gün 1 Ekim Pazartesi günü Emine’nin yemeklerini konuklar nasıl buldu? İşte Zuhal Topal 1 Ekim 2018 Pazartesi videosu

Fundaya verilen Puanlar:

Semra Hanım: 3 Puan verdi ve puan Fundanın sinirlerini bozdu.

Ayşe Hanım: Fundaya 4 Puan verdi.

Funda için Zuhal Topal ise tam 9 Puan verdi ve bir sürprize imza attı.

Zuhal Topal'la Sofrada 28. Bölüm 3 EKİM ÇARŞAMBA

Haftanın Finalinde Damlaya Misafir oldu yarışmacılar..

Semra hanımın verdiği Puan: 5
Ayşe hanım 2 Puan Verdi Damlaya
Zeycan Hanım Damlaya 2 Puan verdi
Nilgün Hanım Damlaya 2 Puan verdi.
Zuhal topal sofrada damlanın aldığı puanlar

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Ekim 2018 Cuma Final Puanları ve Kazanan:

Damla 18 Puan aldı 5. oldu
Emine 21 Puan aldı 3. oldu
Ceyda 21 Puan aldı 3. oldu
Burcu 23 Puan aldı 2. oldu
Funda 24 Puan aldı 1. oldu 10 Bin liralık Ödülü Funda ve kaynanası Zeycan Hanım Aldı.

Funda hanım ve kaynanası Zeycan hanım 5 Ekim cuma günü yapılan genel oylama sonrasında almış oldukları 24 Puan ile haftanın 1. si oldu ve 10 Bin liralık Ödülü Funda ve kaynanası Zeycan Hanım Aldı. Bizde tebrik ediyoruz kendisini..

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Ekim 2018 Cuma Finalinde kazanan kim oldu işte videosu:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Ekim 2018