Zuhal Topal’la Sofrada 13 Mayıs Yarışmacıları Kimdir ? Kim Kaç Puan Verdi ?

Her hafta birbiri ile yarışacak yeni 5 kişi yarışmaya dahil oluyor. Zuhal Topal’la Sofrada 13 mayıs yarışmacıları kimdir, kim kaç yaşında ve özel hayatlarına dair kısa bilgileri sizin ile paylaşalım. Zuhal Topal’la Sofrada 13 MAyıs kim kaç puan verdi ilk günün menüsü ne oldu.

Zuhal Topal Celep Kimdir ?

186. Bölümünde yeni 5 kişi yarışmaya dahil oldu. Fox Tv nin akşam programındaki yeni yarışmacılar kim ve kaç puan verildi detayları ve bu gün içerisinde yaşananları size özetlemek istedik. İlk yarışmacımız gelini Songül Hanım Celep Hanım ve kayın validesi Sultan Hanım. Tunceli gelini olan Songül Hanım’ın en büyük hayali araba sahibi olmak. Eğer yarışmayı kazanır ise bir araba almak istiyor. Çorumlu Sultan Hanım 44 yaşında olmasına rağmen gelini 35 yaşında ve 14 yıldır oğlu ile evlidir. 2 çocuk annesi Songül hanıma büyük desteği kayın validesi verdi ve haftayı kesinlikle birinci tamamlayacağız dedi.

Zuhal Topal’la Sofrada 13 Mayıs Kim Kaç Puan Verdi

Zuhal Topal Hazel Erdemir Kimdir ?

14 Mayıs Salı günü Zuhal Topal programında yarışacak Hazel Erdemir Kimdir ? Gelinler arasında en çılgın oluşu hızlı bir motosiklet sahibi olması ve tutkularından anlıyoruz. Henüz 29 yaşında olan ve gençlik enerjisini daima içerisinde taşıyan Hazel Erdemir programdan kazandığı para ile ev almayı hayal ediyor. Kayın validesi Şadiye Hanım Mersinli ve 56 yaşında.

Zuhal Topal Mine Yazgan Kimdir ?

15 Mayıs Çarşamba Mine Yazdan kimdir herkesi evinde ağırlayacak olan yarışmacı hakkında bilinmeyenleri araştırdık. Gelin Cennet hanıma çok güveniyor. Özellikle yöresel yemekler için iddialı bir yarışmacı. Aslen İstanbul doğumlu olsa da Alanya’da kızı ile birlikte yaşamayı tercih ediyor.

Zuhal Topal’la Sofrada Adanalı Ayşe Kimdir ?

Zuhal Topal 16 mayıs yarışmacısı kimdir diye merak edilen Adanalı Ayşe kimdir? Adından da memleketini anladığımız yarışmacıya özellikle yemeklerinde az acı kullanması uyarısı yapıldı. Sosyal bilgiler öğretmeni olan Ayşe Hoca, 2 çocuk annesi aynı zamanda 12 yıllık evlidir. Kayın Validesi Bediye Hanım 39 yıllık eşi ile Osmaniye’de yaşıyor. Geline yemek konusunda kesinlikle güvendiğini ısrar ile söylüyor. Rakipleri tanımıyorum ama birinci olacağımızı biliyorum iddiası ile 16 mayıs Zuhal Topal menüsünü şimdiden merak ediyoruz.

Zuhal Topal 17 Mayıs Çiğdem Öztürk Kimdir ?

Haftanın yarışmacıları arasında son sırada olan 17 mayıs yarışmacısı Çiğdem Öztürk kimdir ? Kayın validesi Nezehat Öztürk’ün evine gelecek olan misafirlere yapacakları sunum ardından puanlamaya geçilecek. Haftanın birincisi belirlenecek. Bu arada kayın validesi Nezehat Hanım Rizeli. Gelinimiz ise 12 yıllık evli.

Zuhal Topal 13 Mayıs menüde ne var ?

Zuhal Topal 13 Mayıs Menüsü

Songül Hanım’ın davet ettiği kayın valideler yemek masasına oturdular. Peki ya Zuhal Topal 13 mayıs menüsü nelerden ibaret ?
-Yarmalı yoğurt çorbası
-Ispanaklı sufle
-Portakal çanağında kabak
-Renkli biberli et
-Arpa şehriyeli pirinç pilavı
-Mevsim salata
-Dondurmalı istiridye tatlısı

Songül Hanım çorba ikramı ile başladığı yemeklerine ilk yorum Zuhal Topal’dan geldi. Çorbanın kıvamına aşırı yoğun bulur iken lezzetinin de eksik olduğunu söyledi. Sıra ara sıcak ıspanaklı sufle sunumuna gelmişti. Songül Hanım heyecanına yenik düşmüş ve ilk görüntüsel olarak aklındaki sunumu yapamamıştı. Bunu forsat bilen kayın valideler görüntüsünden dolayı beğenmediklerini söylediler. Tıpki bir ıspanak böreğini andırdığını söylediler. Songül Hanım’ın ana yemeği portakal çanağında kabak soğuk bulunur iken pilavı ise yağsız suda haşlama gibi olmuştu. Tamamı ile hayal kırıklığına uğrayan Songül hanım sunumlara devam etmek için mutfağına yöneldi.

Zuhal Topal 13 Mayıs Songül Kaç Puan Aldı

Songül Hanım aslında yemeklerinin güzel olduğunu ancak kötülemek için ellerinden geleni yaptıklarını ve bahane aradıklarını söylediler. Zuhal Topal 13 mayıs puanları verildiğinde sonucu göreceği için üzülmediğini söyledi. Haftanın ilk yarışmacısının olması avantajını da onların evlerinde kullanacağım dedi. Bu arada içeriden servisin geç kaldığını duyan Songül Hanım tatlısını sunmak üzere dondurmalı istiridyelerini götürdü. Bu sefer de kayın valideler arasında dondurmam az kavgası başladı. Dondurması çok olan ise şerbetini az buldu.

Zuhal Topal 13 Mayıs Puanları

Zuhal Topal 13 Mayıs Puanları kim Songüle kaç puan verdi ?

  • Bediha Hanım: 3 puan
  • Şadiye Hanım: 3 puan
  • Mine Hanım: 3 puan
  • Nezahat Hanım: 4 puan
    Toplam 16 puan ile Songül haftanın ilk gününü tamamladı. Gözler Zuhal Topal’ın puanında idi. 6 puan ile toplam 22 puana ulaşan Songül hakkının yenildiğini söyledi.

17 Mayıs 2019 Zuhal Topal kim kazandı şuanda kestirmesi zor ancak Songül Hanım’ın puanı yeterli olmayacak gibi duruyor. Tüm yarışmacılarımıza başarılar diliyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.