Zuhal Topal’la Sofrada 19-23 Kasım Yarışmacı Gelinler Yemek Tarifleri Kaynana Puanları

Fox tv de ekrana gelen ve hafta içi her gün 16.30 ile 19.00 saatleri arasında her gün farklı bir eve misafir olup evin gelininin yaptığı yemekleri diğer kaynanalar ile birlikte tadan ve onlara puanlar vererek haftanın birincisini belirleyip 10 bin liralık ödül veren Zuhal Topal Sofrada programında bu haftada gelin ve kaynanalar merak konusu oldu. Zuhal Topal’la Sofrada 19-23 Kasım Yarışmacı Gelinler Yemek Tarifleri Kaynanaların gelinlere verdikleri Puanlarını buraya yazıp sizleri bilgilendireceğiz.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da 19-23 Kasım 2018 tarihleri arasında Zuhal Topal’la Sofrada programında Yarışmacı Gelinler ile kaynanalarını öncelikle tanıtacağız ve sizlerin bilgilerine sunacağız. 19-20-21-22 ve 23 Kasım 2018 günlerinde Zuhal Topalla Sofrada programında Yemek Tarifleri gelinlere Kaynanaların verecekleri Puanları burada sizler için detaylıca paylaşacağız.

Zuhal Topal’la Sofrada 19-20-23 Kasım Yarışmacı Gelinler ve Kaynanalarına Ait Kısa BilgilerZuhal Topal 19-23 Kasım Yarışmacı gelin ve kaynanalar

Zuhal Topal 19-23 Kasım Yarışmacı gelin ve kaynanalar kimler olacaklar evde bir koca olsa nasıl olurdu ilk günün teması bu. Bu haftanın gelin ve kaynanaları çok renkli görünüyor. Bakalım Zuhal Topal 23 Kasım cuma günü Yarışmacı gelinlerden hangisi ipi göğüsleyip büyük ödülü alacak kimler diğer kaynanalardan kaçar puan alacaklar kısa kısa bilgiler yazacağız sizlere..

Hafta 19 Kasım pazartesi günü başlayacak. Yarışma nasıl oluyor? Zuhal Topalla Sofrada Yarışmasında alış veriş işlerini ve yemekleri gelinler yaparken kaynanaların tek işi var, gelinlerine tavsiyede bulunmak ve yemekleri yiyip puan vermek. Ama puanlamalar genelde adaletsiz oluyor, yemek ve sofraya, sunuma, karşılamaya güleryüze verilmeyen puanlar kaynanalar arasındaki rekabetten dolayı çok düşük veriliyor.. Kaynanalar yemek yapan gelinlere yardım edemiyorlar. Gelinlere alış veriş süresi olarak 30 dakika veriliyor ve 250 lira yemek bütçesi oluyor. Gelinler yemekleri 2.5 saatte pişirip sofrayı kurması gerekiyor.. İşte Zuhal Topal’la Sofrada’nın bu haftaki (19-20-21-22-23 Kasım) yarışmacıları.

Zuhal Topal’la Sofrada’nın bu haftaki yarışmacıları 19- 23 Kasım . İşte Zuhal Topal 19 Kasım 2018 pazartesi günü ilk Yarışmacı gelin ve kaynanamız:

Zuhal Topal’la Sofrada 19 Kasım Pazartesi Yarışmacı Gelin Esra eşi Tolga ve kaynana Aysel Doğan hanım:

Zuhal Topal'la Sofrada 19-23 Kasım Yarışmacıları kimler
ESRA HANIM 27 YAŞINDA EŞİ PROFESYONEL AŞÇI OLAN ESRA TAM BİR YEMEK UZMANI. Aysel ve esra kol kola girdi bakalım toplamda 23 puanla büyük ödüle ulaşabilecekler mi?
Zuhal Topal 19 Kasım  Yüksel Hanım Esra Hanım’a  3 puan verdi.
Zuhal Topal 19 Kasım Elmas Hanım Esra Hanım’a  4 puan verdi.
Zuhal Topal 19 Kasım Nigar Hanım Esra Hanım’a  4 Puan verdi.
Zuhal Topal 19 Kasım Nuray Hanım Esra Hanım’a 3 puan verdi.
ZUHAL TOPAL ESRA HANIM’A 9 PUAN VERDİ. BÖYLELİKLE KAYIN VALİDELERİN YAPTIĞI HAKSIZLIĞI GİDERMEYE ÇALIŞTI. ESRA TOPLAMDA: 23 PUAN ALDI.

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Kasım Salı Yarışmacı Gelin Saime ve kaynanası Yüksel hanım:Zuhal Topal'la Sofrada 20 Kasım Salı Yarışmacı Gelin Saime ve kaynanası Yüksel hanım

Saime hanım 48 yaşında Sivaslı, hızlı ve iddialı. Kaynanası Yüksel hanımda tam bir dedektif.. Saime bakalım nasıl puanlar alacak:
Aysel Hanım Saime Hanım’a 2 puan verdi.
Elmas Hanım Saime Hanım’a 3 puan verdi.
Nigar Hanım Saime Hanım’a 3 Puan verdi.
Nuray Hanım Saime Hanım’a 2 puan verdi.
ZUHAL TOPAL Saime Hanım’a 6 puan verdi. Saime 20 Kasım Salı günü Toplamda 16 Puan aldı.

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Kasım Çarşamba Yarışmacı Gelin Kübra Göktaş ve kaynana Nigar Alp:Zuhal Topal'la Sofrada 21 Kasım Çarşamba Yarışmacı Gelin Kübra Göktaş ve kaynana Nigar Alp

Kübra 23 yaşında, yarışmaya Yozgat’tan geldi, ters kutuplarda olduğu kaynanası ile bir araya geldi ve yarışmada birinci olmak için elinden geleni yapacak, iç anadolu yemekleri ile fark yaratacak. Kübra Hanım menüsünde; Testi Kebabı, İncir Uyutması, Çorba ve Bulgur Pilavı, Çıtır Ispanaklı Börek ve yaprak sarma vardı.

21 Kasım Zuhal Topal’la Elmas Hanım Kübra’ya 4 puan verdi.

21 Kasım Zuhal Topal’la Yüksel Hanım Kübra’ya 2 puan verdi.

21 Kasım Zuhal Topal’la Aysel Hanım Kübra’ya 2 puan verdi.

21 Kasım Zuhal Topal’la Nuray Hanım Kübra’ya 2 puan verdi. 

Zuhal Topal Kübra Hanım’a 6 puan verdi.

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Kasım Perşembe Yarışmacı Gelin Burcu ve kaynanası Nuray hanım:Zuhal Topal'la Sofrada 22 Kasım Perşembe Yarışmacı Gelin Burcu ve kaynanası Nuray hanım

Burcu hanım aşçı kaynanasının dişli gelini. Nuray hanım acayip eleştiri yapıyor. Bakalım Burcunun yemekleri nasıl olacak..

Aysel Hanım Burcu Hanım’a 2 puan verdi.
Elmas Hanım Burcu Hanım’a 3 puan verdi.
Nigar Hanım Burcu Hanım’a 1 Puan verdi.
Yüksel Hanım Burcu Hanım’a 1 puan verdi.
ZUHAL TOPAL Burcu Hanım’a 8 puan verdi. Burcu 22 Kasım Perşembe günü Toplamda 15 Puan aldı.Burcu kaç puan aldı kaynanalardan

Zuhal Topal’la Sofrada 23 Kasım Cuma Yarışmacı Gelin Burçak ve kaynanası Elmas Hanım:Zuhal Topal'la Sofrada 23 Kasım Cuma Yarışmacı Gelin Burçak ve kaynanası Elmas Hanım

Burçak hanım 21 yaşında, genç yaşına rağmen mutfakta çok uzaman, kaynanası Elmas hanım ise oldukça tecrübeli ve mutfakta eleştiri oldukça iyi yapıyor.

Aysel Hanım Burçak Hanım’a 3 puan verdi.
Nuray Hanım Burçak Hanım’a 1 puan verdi.
Nigar Hanım Burçak Hanım’a 2 Puan verdi.
Yüksel Hanım Burçak Hanım’a  puan verdi.
ZUHAL TOPAL Burçak Hanım’a  puan verdi. Burçak 23 Kasım Cuma günü Toplamda  Puan aldı.

Zuhal Topal’la Sofrada 23 Kasım cuma hafta finalinde hangi Yarışmacı Gelin Kaynana Birinci Oldu?

ESRA VE AYSEL HANIM BİRİNCİ OLDU. 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zuhal Topal’la Sofrada 19-23 Kasım Yarışmacı Gelinler Yemek Tarifleri Kaynana Puanları (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2018