Zuhal Topal’la Sofrada 21 Eylül Cuma Finalinde Kim Kazandı Ödülü Alan Kim?

Her hafta birbirinden farklı konukların evlerine misafir olup gelin ve kaynanaların sofralarını ziyaret edip en güzel sofrayı bulmaya çalışan Zuhal Topal bakalım bu hafta 21 eylül cuma günü en fazla oyu alıp kim birinci olacak hangi gelin ve kaynana ödülü almayı hak edecek izleyip göreceğiz.

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Eylül Cuma Finalinde Kim Kazandı Ödülü Hangi Gelin ve Kaynana Aldı?

21 Eylül Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı parayı aldı

Bu hafta gelin ve kaynanalar kıran kırana bir mücadele sergileyip en güzel ve en beğenilen sofrayı hazırlayıp misafirlere sunmak için kıyasıya bir yarış içindelerdi. Bu hafta 21 Eylül cuma günü finalde birinci seçilerek para ödülünün de sahibi olacak olan gelin ve kaynana acaba kim olacak merak konusu oldu. İşte Zuhal Topalda bu haftanın yarışmacıları:

Tülay Hanım
Rüzgar Hanım
Kıymet Hanım
Sevgi Hanım
Mihriban Hanım Meral Hanım

21 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Finalde Kim Kazandı Birinci Oldu?

Zuhal topal Sofrada 21 Eylül kazanan yarışmacılar 2 kişi oldu

 

Haftanın Finalinde Kim Kazandı? Bu hafta bir ilk yaşandı ve 2 yarışmacı birinci oldu. Zuhal topal Sofrada 21 Eylül kazanan yarışmacılar Mihriban Hanım ve Pınar Hanım oldular.. Tebrik ediyoruz her ikisini de..

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Eylül Cuma Finalinde Kim Kazandı sorusuna en fazla istekli olan ve kazanmak için arzulu olan Mihriban Hanım ve Meral Hanımı tahmin ediyoruz ancak finalde kim seçilecek cuma akşamı belli olacak. Bu yüzden şimdiden sadece tahminimiz olan Mihriban Hanım ile Meral Hanımın adını yazsak da gerçek sonucu cuma günü yazacağız buraya..

21 Eylül Zuhal Topal'la Sofrada birinci kim oldu

Zuhal Topal’la Sofrada programında bu hafta Elif hanım yemekleri yetiştiremediği için puanı düşük gelebilir ama yarışma sonucu herkesin şansı eşit diyebiliriz. Bu arada Zuhal Topalın yarışma esnasında çok pasif kaldığı hiç müdahele etmediğine dair eleştiriler var. Bu konuya siz katılır mısınız bilemiyoruz ama görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Zuhal topal Sofrada 21 Eylül kazanan yarışmacılar 2 kişi oldu

 

Haftanın Finalinde Kim Kazandı? Bu hafta bir ilk yaşandı ve 2 yarışmacı birinci oldu. Zuhal topal Sofrada 21 Eylül kazanan yarışmacılar Mihriban Hanım ve Pınar Hanım oldular.. Tebrik ediyoruz her ikisini de..

Zuhal topal Sofrada 21 Eylül kazanan yarışmacılar ve puanlama videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Eylül Cuma Finalinde Kim Kazandı Ödülü Alan Kim? (3 Yorum)

 1. Ben boyle ruzgar hn gibi kaynana olmaz olsun hep kendi hakli allah gelinine sabir versin kendini ne saniyo bilmem insanlar hep kucuk gormesi sinir oldumm

 2. Merhaba;
  Öncelikle belirtmeliyim ki! Türk kadınlarını böyle gereksiz programlarla meşgul etmeyin. Bende seyrettim çünkü merak ettim !
  1- 80 milyon karşısında gelin kaynana ilişkisindeki gizliliklerin deşifre olması.
  2- Bir Rüzgar hn. Kim bu kadın, eğitmen mi, kendi masasındaki mumlar,
  Sonra onun gününde neden herkes daha şık ,
  Yazık, basit davranışlar, cahil insanlar 3 kuruş için rezillik. Allah’ın nimetine şükürsüzlük.
  Evet bu görevleri sizler veriyorsunuz fakat hiç hoş değil.

Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2018