Zuhal Topal’la Sofrada 22-26 Ekim Haftası Yarışmacılar Kimler Finalde Kim Birinci?

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ekim pazartesi ile 26 Ekim cuma günleri arasında yayınlanacak olan yeni haftada yarışacak olan gelin ve kaynanalar kimler oldu hangi gelin ve kaynana hangi günlerde yemek hazırlayıp misafirlerini ağırlayacak izleyip göreceğiz. Bu konumuzda ise Zuhal Topalla Sofrada 22-26 Ekim 2018 haftasında yarışmacıları kısaca tanıyıp aldıkları puanları ve yemekleri sıralayacağız sizlere..

Zuhal Topal’la Sofrada 22-26 Ekim Haftası Yarışmacılar Kimler oldu?

Zuhal Topal’la Sofrada 22-26 Ekim Haftası Yarışmacıların gelin ve kaynanaları hakkında detaylı bilgileri sizlere aktaracağız. Zuhal Topalda 22 Ekim 2018 pazartesi günü ilk gün yarışmacıları yemekleri ile nasıl bir performans gösterecekler izleyip göreceğiz. İlk gün yarışmacılarını ve ardından da tüm haftanın yarışmacılarını kısa kısa tanıtalım sizlere:

Zuhal Topal'la Sofrada 22-26 Ekim Haftası Yarışmacıları

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ekim 2018 Pazartesi Günü Yarışmacı Gelin Duygu ve Kaynanası Halime Kimdir? (Duygu Hanım ve Kaynanası Halime)

Duygu Durak – Halime Durak: Sevilen yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ekim pazartesi günü evine konuk olunan Gelin ve Kaynanası ile başlayalım hemen..Haftanın ilk günü Gelin Duygu Hanım Kaynanası Halime hanım bakalım yarışmacı kaynanalar tarafından nasıl bulunacak beğenilecek mi? Duygu hanım 29 yaşında ve dört yıllık evliymiş. Duygu hanım Selanik göçmeni, eşi tarafından ise Kayserili. Yani kaynanası Kayserili. Duygu Hanım ve Kaynanası Halime hanım Patates püresi hazırlıyor, tatlı çorba – Domates çorbası..Tatlı Manolya tatlısı imiş. Yoğurtlu közlenmiş patlıcan, kabak sandal yemeklerini hemen hemen her kaynana eleştirdi. Duygu hanım oldukça güler yüzlü birisi ama kaynanalar onu asık suratlı da olmakla eleştirdiler.. Kaynanalara kendini beğendirmek elbette zor..

Zuhal Topal 22 Ekim Duygu Durak - Halime Durak

 

Nurten Hanım Duyguya 4 Puan verdi.
Hatice Hanım Duyguya 4 Puan verdi.
Nazmiye Hanım Duyguya 4 Puan verdi.
Yaşar Hanım Duyguya 4 Puan verdi.
Zuhal Topal ise Duygu hanıma 7 Puan verdi.

Zuhal Topal’la Sofrada 23 Ekim 2018 Salı Günü Yarışmacı Gelin Melek ve Kaynanası Hatice hanım Kimdir?

Melek Özdemir – Hatice Özdemir: Zuhal Topalla Sofrada 23 Ekim 2018 Salı günü yarışmacısı Melek hanım oldu ve kaynanası Hatice Özdemir bakalım nasıl bir performans ortaya koyacaklar. Zuhal Topalla Sofrada 23 Ekim salı günü yarışacak olan Melek Hanım 29 yaşında ve 11 yıllık evli olduğunu söyledi. Melek hanımın 3 çocuğu varmış Allah bağışlasın, Melek hanım yemek yapmaya bayılıyor. Kaynanası Hatice hanım ise oldukça detaycı ve iddialı biri olduğunu açıkladı.

Zuhal Topal'la Sofrada 23 Ekim 2018 Salı Günü Yarışmacı Gelin Melek ve Kaynanası Hatice

Nurten Hanım Melek’e 5 Puan verdi.
Halime Hanım Melek’e 2 Puan verdi.
Nazmiye Hanım Melek’e 6 Puan verdi.
Yaşar Hanım Melek’e 5 Puan verdi.
Zuhal Topal ise Melek hanıma 8 Puan verdi.

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Ekim 2018 Çarşamba Günü Yarışmacı Gelin Sinem hanım ve Kaynanası Nazmiye hanım Kimdir?

Sinem Öztürk – Nazmiye Öztürk: Fox tv de her gün ekrana gelen Zuhal Topalla Sofrada yarışmasında 24 Ekim 2018 Çarşamba günü yarışmacısı Sinem hanım. Kaynanası Nazmiye Öztürk ile birlikte yaşayan Sinem Hanım 25 yaşında olduğunu söyledi. Sinem 4 yıllık evliymiş.  Kaynanası Nazmiye Hanım ise oldukça sessiz sakin bir kişilik gibi görünüyor. Sinem hanım yarışmayı kazanmak için oldukça iddialı olduğunu söyledi.

Zuhal Topal'la Sofrada 24 Ekim 2018 Çarşamba Günü Yarışmacı Gelin Sinem hanım ve Kaynanası Nazmiye
Nurten Hanım Sinem’e 2 Puan verdi.
Halime Hanım Sinem’e 1 Puan verdi.
Hatice Hanım Sinem’e 3 Puan verdi.
Yaşar Hanım Sinem’e 3 Puan verdi.
Zuhal Topal ise Sinem’e 7 Puan verdi.

Zuhal Topal’la Sofrada 25 Ekim 2018 Perşembe Günü Yarışmacı Gelin sedef ve Kaynanası Yaşar Kimdir?

Sedef Isırgan – Yaşar Isırgan: Zuhal Topalla Sofrada yarışmasında 25 Ekim 2018 Perşembe günü yarışmacıları Sedef hanım ve kaynanası Yaşar hanım oldu. Sedef Isırgan 34 yaşında oldukça tecrübeli ve olgun bir gelin. Kaynanası Yaşar hanım ise yaşam koşullarından dolayı hayli yorulmuş üzülmüş ama ayakta kalmayı başarmış bir insan. Bu hafta yarışmayı kazanacaklarından kesin eminler..

Zuhal Topal 25 Ekim 2018 Perşembe Günü Yarışmacı Gelin sedef ve Kaynanası Yaşar
Nurten Hanım Sedef’e 4 Puan verdi.
Halime Hanım Sedef’e 2 Puan verdi.
Hatice Hanım Sedef’e 4 Puan verdi.
Nazmiye Hanım Sedef’e 2 Puan verdi.
Zuhal Topal ise Sedef’e Puan verdi.

Zuhal Topal’la Sofrada 26 Ekim 2018 Cuma Günü Yarışmacı Gelin Aysun ve Kaynanası Nurten Hanım Kimdir?

Aysun Kuşatan – Nurten Kuşatan: Zuhal Topalla Sofrada  programında haftanın finali 26 Ekim Cuma akşamında yapılacak ve hafta finali Aysun hanımın evinde olacak. Aysun hanım 26 yaşında ve oldukça sempatik birisi. Aysun oldukça iddialı olduğunu söyledi. Kaynanası Nurten Hanım ise oldukça bakımlı birisi, yemeklere çok dikkat ediyor, Aysun hanım ve kaynanası Nurten hafta finalindeki 10 bin liralık büyük ödülü alacaklarına inanıyorlar.

Zuhal Topal 26 Ekim 2018 Cuma Günü Yarışmacı Gelin Aysun ve Kaynanası Nurten
Yaşar Hanım Aysun’a Puan verdi.
Halime Hanım Aysun’a Puan verdi.
Hatice Hanım Aysun’a Puan verdi.
Nazmiye Hanım Aysun’a Puan verdi.
Zuhal Topal ise Aysun’a Puan verdi.

MELEK ÖZDEMİR VE HATİCE GELİN HANIM ZUHAL TOPAL DA HAFTANIN BİRİNCİSİ OLDU.

Zuhal Topal 22-23-24-25 ve 26 Ekim 2018 Tanıtım Fragmanı:

Zuhal Topal 26 Ekim 2018 Cuma Günü kim kazanacak kim birinci olacak büyük ödül olan 10.000 lirayı kim kazanacak tüm yarışmacıların oylamasından sonra belli olacak ve cuma günü saat 18.50 de açıklanacak. Ama öncelikle söyleyelim ki ilk günkü yarışmacı her kaynanadan 4 puan alan Duygu hanım oldukça iyi puanlar aldı bizce. Önceki haftalarda kaynanaların puanları oldukça düşük olduğu için eleştirilmişti. Sizce Zuhal Topal 26 Ekim 2018 Cuma Günü kim büyük ödülü alacak ve haftanın birincisi olacak aşağı yazın lütfen…

Zuhal Topal 24 Ekim 2018 çarşamba günü neler olacak işte merak edilen yarışmacıların son videosu:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2018