Zuhal Topal’la Sofrada 3-7 Eylül 2018 Yarışmacıları, Finalde Kim Kazandı?

Zuhal Topal’la Sofrada 3-7 Eylül 2018 Yarışmacıları, Finalde Kim Kazandı? Zuhal Topal uzun zamandan sonra ekranlara yemek yarışması ile döndü. Fox TV de yayınlanan Zuhal Topalla Sofrada programı cuma akşamı hafta finali ile ekrana geldi. İlk hafta yayınlanan Zuhal Topalla Sofrada programında gelinler ve kayınvalideler yarıştı.

Zuhal Topalla Sofrada programında gelinler yemekleri pişiriyor. Kayınvalideler evde misafirleri ağırlıyor. Kayınvalideler yemekleri yeyip puan veriyorlar. Haftanın en güzel yemek yapan gelini en çok puanı alarak cuma günü hafta finalinde birinci oluyor. 10.000 TL para ödülü kazanıyor.

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Eylül 2018 Finalde Kim Kazandı?

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Eylül cuma finalinde 10 bin liralık ödülü kazanan Hacer Hanımın Gelini Nuray oldu..

Geçen hafta ilk bölümleri ile ekrana gelen Zuhal Topal bu hafta 3-7 eylül de 6.-10. bölüm arası yayınlanacak. Zuhal Topal programı pazartesi günü yeni gelin ve kayınvalideler katılıyor. Yeni gelen gelinleri ve kayınvalideleri sizlerle konumuzda paylaşacağız. Pazartesi programa yeni katılan gelinlerin evlerinde sırasıyla kayınvalideleri ağırlıyor. Yeni menüler yeni yemekler hepsini ekranlarda izleyeceksiniz.

Zuhal Topalla Sofrada 3-7 Eylül programında hafta boyunca gelinler yemekleri hazırlıyor kayınvalideler puanlıyor. Cuma akşamı da Zuhal Topalla programında hafta finalinde gelinler kayınvalidelerden aldığı toplam puanlarla en yüksek puanı topluyor. Haftanın birinci gelini 10.000 TL para ödülü kazanıyor. İşte bu haftaki gelin ve kaynanalar:

Hacer Hanım evin annesi
Nuray evin gelini

Emine hanım
Bedriye

Zuhal Topalla Sofrada programında  Yemekteyiz programının gerisinde kaldı maalesef. Çünkü formatı çok benziyor. Aslında gelinler kaynanalar ve yemek hazırlama olunca Gelinim Mutfakta yarışmasına benzetilmişti. Fatih Ürek’in sunuculuğunu yaptığı Gelinim Mutfakta yarışmasına benzetildi ancak çokta benzemediği anlaşıldı.

Zuhal Topal’in eğlenceli samimi sohbeti ve çocuk sevimliliği ile yaptığı hareketler programa renk katsa da programı kurtarmıyor maalesef. Zuhal Topalla Sofrada güzel bir program ancak herkes Yemekteyiz programına alışık olduğu için onun izlenme oranı daha yüksek oluyor. Onur Büyüktopçu da Zuhal Topal gibi eğlenceli bir sunuculuk yapıyor çünkü.

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Eylül 2018 Finalde Kim Kazandı?

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Eylül cuma finalinde 10 bin liralık ödülü kazanan Hacer Hanımın Gelini Nuray oldu..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Eylül 2018