Zuhal Topalla Sofrada 31 Aralık 1-2-3-4 Ocak 2019 Varmı Yokmu Neden Yok Bitti Mi?

Zuhal Topalla Sofrada 31 Aralık 1-2-3-4 Ocak 2019 Varmı Yokmu Neden Yok Bitti Mi? Zuhal Topalla Sofrada programı bu sezon en sevilen gündüz kuşağı programları arasında yer alıyor.  Zuhal Topal’ın eğlenceli sunumu ve programın içeriği ile çok sevilerek takip ediliyor.

Her hafta birbirinden farklı gelin ve kayınvalideler programa katılıyor. Kayınvalideler gelinlerinin yanında Zuhal Topal ile sohbet ederken gelinler kayınvalideler için yemek hazırlıyor. Sonrasında evine konuk gelen misafirlere yemeklerini ikram ediyor. Kayınvalideler çoğu zaman sert eleştiri yapıyorlar. Buna da sessiz kalarak gelinler tüm yemeklerini tatlılarını ikram ediyorlar. Son kısımda puanlama gelince genel olarak kayınvalideler düşük puan veriyor. Kayınvalidelerin bu düşük puan vermesinin ardından artık gelin neden bu puanı verdiniz diye soruyor. Ama puanı geri alma ve dağiştirme gibi bir durum olmuyor tabi.

Zuhal Topal puanını en sona veriyor ve onun verdiği puan cuma günü finale kadar görülmüyor. Zuhal Topal genel olarak birinciyi belirleyecek puanı veriyor. Çünkü kayınvalideler haksızlık yaparak güzel bir masaya ve ikramlara rağmen düşük puan verildiyse o yarışmacıya yüksek vererek dengeyi kurmaya çalışıyor. Zuhal Topal’ın 9-8 puan verdiği isimlerde genelde birinci oluyor. Yine de hak yerini buluyor diyebiliriz.

Zuhal Topal pazartesi salı çarşamba perşembe ve cuma gündüz kuşağında Fox TV ekranlarında oluyor. En sevilen gündüz kuşağı olan program diğer yemek yarışmacılarına reytinglerde hep fark arıyor. Zuhal Topal’ın sunuculuğunun bir artısı olsa gerek bu da. Gelinim Mutfakta ve Yemekteyiz yarışması reyting sıralamasında 20. sıralarda yer alırken Zuhal Topal’ın sunuculuğunu yaptığı Zuhal Topalla Sofrada 10. sıralarda yer alıyor. Gündüz kuşağında bir programın reytinglerde 10. sıralarda yer alması çok başarılı.

Zuhal Topal böyle başarılı bir şekilde programa devam ederken yılbaşı haftasında yayınlanacak mı merak konusu oldu. 31 aralık pazartesi yılbaşı gecesi ve yeni yılın ilk haftası olan 1-2-3-4 ocak cumaya kadar olan haftada Zuhal Topal Yayınlanacak mı? Zuhal Topalla SOfrada programının yeni yılın ilk haftasında ekranda olmayacağını sizlere söyleyebiliriz.

Çünkü kanal program ve reklam verenler arasında yeni yılda anlaşmalar yenilenir ve yeni yılın ilk haftasında bu anlaşmalar yapılacağı için ilk hafta reklam verenler ücret dağıtmaz. Bu yüzden de zarar etmemek için diziler ve programlarda yeni bölüm yayınlamazlar. Bu yüzden Zuhal Topalla Sofrada programının yeni yılın ilk haftasında yayınlanmayacağını biliyoruz.

Zuhal Topalla Sofrada 7 ocak pazartesiden itibaren Fox TV de yeni bölümü yayınlanmaya devam edecektir. Sizler Zuhal Topalla Sofrada programı ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2018