Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Katılım Formu (Fox Tv) Yeni Sezon

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Katılım Formu (Fox Tv) Yeni Sezon… Zuhal Topal’la Sofrada yemek programı ile ekrana gelmeye hazırlanan Zuhal Topal hazırlıklarını tamamlıyor. Zuhal Topal’la Sofrada programı başvuru katılım formunu sizlerle paylaşmak için şartları açıklamak için sizlere bu konuyu açtık.

Zuhal Topal’la Sofrada programı Başvuru Katılım Formu ve şartları Fox Tv de yayınlandı.  Zuhal Topal Fox Tv ye geliyor. Evlilik programını da Fox tv de yapan Zuhal Topal eski kanalına dönüyor ve bu sefer başka format ile dönüyor. Evlilik programlarının yasaklanmasının ardından ekranlara mola veren Zuhal Topal’ın programı yemek üstüne.

Zuhal Topal’la Sofrada programının yapımcılığını Dual yapım üstleniyor. Zuhal Topal’la Sofrada programı hafta içi her gün Fox tv ekranlarında yayınlanacak. Bu program da gelinler ve kaynanalar birlikte yarışacaklar. Gelin ve kaynana yemek program deyince şimdi aklımıza Fatih Ürek’in programı geldi mi ? Fatih Ürek stüdyoda bir yemek adı veriyor ve gelinler yapıyordu. Sonrasında kaynanalar tadarak puanlıyorlardı.

Zuhal Topal’ın yemek programında da bu sefer herkes kendi evinde misafirlerini ağırlıyor. Zuhal Topal evlere konuk oluyor. Evine konuk olunan gelin yemekleri pişiriyor ancak yemekleri gelinler yeyip puan vermiyor. Puanlama işi kayınvalidelere düşüyor. Zuhal Topal ile birlikte kayınvalideler oturuyor yemek yiyerek gerek tartışıyorlar gerek gülüyorlar ve gecenin sonunda puanlarını veriyorlar.

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Katılım Formu (Fox Tv) Yeni Sezon

Zuhal Topal’la Sofrada programına Başvuru Katılım Formunu (Fox Tv) de Yeni Sezonda ekrana gelen ve oldukça sevilip tutulan Zuhal Topal’la Sofrada başvuru yapmak isteyen ve katılmak isteyen gelin ve kaynanalar için katılım başvuru formunu buradan sizlere sunuyoruz: Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Katılım Formu:

Zuhal Topal FOX tv sofrada programına nasıl katılınır

Zuhal Topal’ın tatlı tavırlarına çok uygun bir program olmuş bence. Sohbet muhabbet esprileriyle Zuhal Topal bu programı renklendirecektir. Zuhal Topal’la Sofrada programı yakında Fox tv ekranlarında başlayacak. Zuhal Topal’la Sofrada programı başvuru formu için Fox tv resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada programı başvurusunda gelinler ve kayınvalideler birlikte başvurabiliyor. Takım halinde yarışıp haftanın birincisi olmaya çalışıyorlar. Zuhal Topal’la Sofrada programına sizde katılmak ister misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

 Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Katılım Formu:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Katılım Formu (Fox Tv) Yeni Sezon (10 Yorum)

Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2018