Zuhal Topal’la Sofrada Kıbrıs Yarışmacıları Kimdir ? Kim Kazandı

Zuhal Topal’la Sofrada Kıbrıs yarışmacıları kimdir ? Her hafta farklı ülkede çekimleri tamamlanacak yarışma programı sezonu yavru vatan Kıbrıs’ta açtı. Sizlere yarışma bitmeden Kıbrıs yarışmasını kim kazandı ve yarışmacıları kimdir hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Zuhal Topal’la Sofrada Kıbrıs Yarışmacıları Kimdir ? Kim Kazandı

Zuhal Topal’la Sofrada Kıbrıs Yarışmacıları Kimdir ?

Yarışmacıların kim olduklarını bu konumuzda detayları ile açıklayacağız. Belli olan yarışmacıları tanımaya başlayalım.

Zuhal Topal’la Sofrada Kıbrıs Yarışmacıları Kimdir ?

Gelin Selma Öztürk Kimdir ?

Adanalı gelin 21 yıllık evlidir. Genç görüntüsünün ardında 42 yıllık nüfus cüzdanı bulunmaktadır. 3 çocuk annesi olan Selma Hanım yarışmanın iddialı isimlerindendir. Büyük ödülü kendisinin alacağına adı gibi emin olan ev hanımıdır. Mercan Hanım’ın gelinidir

Kaynana Mercan Öztürk Kimdir ?

Adana’lı Selma Öztürk’ün kaynanası olan Mercan Öztürk duruşu ile görenleri ürküten yarışmacıdır. Otoriter olduğunu tavrı ile belli etmektedir. Giyinmeyi çok seven kaynana yarışmada gelinim birinci olacak dedi ve yarışma bitmiştir diyerek iddiasını ortaya koydu

Gelin Serap Özdemir Kimdir ?

Yarışmanın renkli ikinci gelini 31 yaşında bulunuyor. Gençliğin verdiği enerjisini halen üzerinde taşıyan Serap Hanım kimin hakkı ise o kazansın diyerek mütevaziliğini ortaya koyuyor. Ben kendime güvendiğim için rakiplerimin yapacakları ile pek ilgilenmiyorum demesi güzel bir Zuhal Topal’la Sofrada Kıbrıs yarışması olacağını şimdiden belli etti. Sıdıka Hanım’ın gelinidir.

Kaynana Sıdıka Özdemir Kimdir ?

Sıdıka Hanım 50 yaşındadır. Aynı gelini gibi kendisi de çok renkli ve pozitiftir. Sürekli müzik dinleyen evinde müziğin eksik olmadığını söyleyen kaynana ruhunun dinlendiğini söylüyor. Hayatın zorluklarını her daim müzik ile yenmeyi başaran kaynananın gelini Serap hanım ile de arası çok iyi. Yarışma için hak eden kazansın bu bir yarışmadır diyor.

Zuhal Topal’la Sofrada Kıbrıs yarışmacıları kimdir? Yarışanlar hakkında kulislerden detaylı bilgiler geldikçe konumuzu güncelleyerek sizlere daha geniş bilgiler sunacağız. Yeni konsepti ile her hafta farklı ülkede çekilecek program hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Ayrıca artık 2019 2020 sezonu için verilecek haftalık büyük ödül de 10 bin TL’den 15 Bin Tl’ye çıkartıldı.

Zuhal Topal’la Sofrada Kıbrıs yarışmacıları kim

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2019