Zuhal Topal’la Sofrada Ne Zaman Bitecek Final mi Sezon Finali mi Yapacak?

Fox tv de sevilerek izlenen ve yemek yarışması olarak bu sezonun en çok ilgi gören yapımı olan Zuhal Topal’la Sofrada Ne Zaman Bitecek Final mi Sezon Finali mi Yapacak? sorusuna burada yanıt vermeye çalışacağız. Zuhal Topal’la Sofrada erken final yapar mı reytingleri nasıl izlenme oranlarına bakarak gelecek sezon hakkında bilgileri paylaşacağız sizlerle..

Zuhal Topal’la Sofrada Reytingleri Nasıl izleniyor mu?

Zuhal Topal’la Sofrada programının reytingleri oldukça iyi. beklentilerin üstünde reytingler alan ve her hafta kendisini geliştirmeye devam eden farklı türdeki yarışma programında gelinler yemek hazırlıyor, kurulan sofraları kaynanalar verdikleri puanlarla gelinleri değerlendiriyorlar. Son haftalarda oldukça yüksek seyreden reytingler Zuhal Topal’la Sofrada programının uzun soluklu olacağını ve gelecek sezonda devam edeceğini gösteriyor. İşte Zuhal Topal’la Sofrada reyting sonuçları:

Zuhal Topal'la Sofrada reyting sonuçları

Zuhal Topal’la Sofrada Programı Gelecek Sezon 2019-2020 de devam edecek mi?

Zuhal Topal’la Sofrada yemek yarışmasının yukarıdaki reytinglerine bakarak zaman zaman 7. ve 8. sıralara kadar yükseldiğini son haftalarda 4 total civarında reyting alarak Esra Erolu geride bıraktığını açıkça görebiliyoruz. Zuhal Topal’la Sofrada reyting sonuçlarından çıkacak bir diğer sonuçta Zuhal Topal yemek programının gelecek sezonda devam edeceğinin neredeyse garanti olmasıdır. Oldukça iyi reyting sonuçları alan Zuhal Topal’la Sofrada programı 2019 2020 sezonunda kaldığı yerden yine Fox tv ekranlarında devam edecektir. Özellikle kaynanaların gelinlere verdikleri puanlar ve eleştirileri en merak edilen konular oluyor ve o saatte evde olan bayanlar bu programdan vazgeçemiyor adeta.

Zuhal Topal’la Sofrada Bitecek mi Final mi Yapacak?

Zuhal Topal’la Sofrada çok iyi reytingler aldığı için biter mi devam eder mi sorularına biz kesinlikle devam eder diyoruz. Çünkü diğer programlardan çok çok önde götürüyor yarışı. Reytinglerde başarılı olduğu gibi Zuhal Topal’la Sofrada programı gün boyu adından söz ettiriyor ve yüksek bir talep başvuru var programa. Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Katılım için TIKLAYIN

Zuhal Topal’la Sofrada Formatı Çalıntı mı Mahkeme işi ne oldu?

Zuhal Topal'la Sofrada devam edecek miZuhal Topal’ın hazırlayıp sunduğu sevilen program izleyicilerden takdir toplarken Acun Ilıcalı Yemekteyiz programının formatında yayınlandığı gerekçesi ile reytingleri düştüğü için Zuhal Topal’la Sofrada programını mahkemeye verdi. Mahkeme süreci devam ederken açıklama yapan Zuhal Topal programların birbirine benzeyebileceğini ama kesinlikle formatın aynı olmadığı açıklamasında bulundu. Bakalım bu konuda mahkemenin kararı ne olacak?

Zuhal Topal’la Sofrada yerine Zuhal Topal’la İzdivaç Başlar mı?

Zuhal Topal'la Sofrada acun ılıcalı ile mahkeme ne olduBildiğiniz üzere Zuhal Topal’ı hepimiz izdivaç programları ile tanımıştık. Ancak bu tür evlendirme programları amacından uzaklaştığı için ve insanları kandırmaya başladığı için Ohal sürecinde yasaklanmış ve tv de yayınlanması durdurulmuştu. Bu nedenle Zuhal Topal ve Esra Erol gibi evlendirme programı sunucuları da farklı içerikte programa başladılar. Ancak görülen o ki Zuhal Topal oldukça sevilen bir isim. Evlendirme programı olmasa da yemek programı ile bile daha çok izleyici toplayabiliyor. Gelecek sezon yayın yasağı kalkarsa izdivaçlar yeniden başlayabilir. Ozaman büyük ihtimal Zuhal Topal’la Sofrada değil Zuhal Topal’la İzdivaç ya da Zuhal Topal’la Evleniyorum tarzı bir program başlayabilir.

Sizde Zuhal Topal’la Sofrada programı hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. Beğeniyor musunuz Zuhal Topal’ın tarzını izliyor musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zuhal Topal’la Sofrada Ne Zaman Bitecek Final mi Sezon Finali mi Yapacak? (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 23 Mart 2019