Zuhal Topal’la Sofrada Programı Başvuru İletişim Hattı (Fox Tv) - Dizi Haberleri ve Özetleri

Zuhal Topal’la Sofrada Programı Başvuru İletişim Hattı (Fox Tv)

Merak ettiğiniz Zuhal Topal’la Sofrada Programı Başvuru İletişim Hattı (Fox Tv) konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Yeni sezon hazırlıklarını yapmaya başlayan Zuhal Topal yemek programı ile dönüyor aramıza. Uzun bir süredir sessiz kalan Ekranların sevilen ismi Zuhal Topal, 2018-2019 yeni sezonda FOX TV’de yeni bir programla tv ekranlarına geri döneceği günü bekliyor. Şimdilik yeni sezon için deneme çekimlerine başlayan güzel sunucu beklentilerin aksine evlilik değil yemek programı ile ekrana renk katacak.. Zuhal Topal’la Sofrada çok yakında başlıyor..

Bir süre önce Zuhal Topal ile Mutfakta konusunda Fox tv ile anlaşan ve yeni sezonda ekranda olacak olan güzel ve deneyimli sunucu yemek tarifleri ile ailelerin katıldığı renkli bir program sunacak. Uzun süredir konuşulan programla ilgili detayların ileriki günlerde netleşeceğini ve Zuhal Topal’la Sofrada Programı hakkında uzunca yazacağımızı şimdiden söyleyelim..

Daha önce sunmuş olduğu Evlendirme programları ile adından sık sık söz ettiren Zuhal Topal geçtiğimiz sezon Ohal nedeni ile yasaklanan Evlendirme programlarının azizliğine uğramıştı. İzdivaç programının ardından bir süre televizyona ara veren Zuhal Topal bu sezon yeni bir başlangıç yaparak yine ekrandaki yerini alıyor..

Zuhal Topal FOX tv sofrada programı başvuru katılım

Zuhal Topal’la Sofrada” isimli yeni bir programla seyircisiyle buluşacak. Zuhal Topal’la Sofrada nasıl bir program olacak neler yayınlanacak gelin ve kaynanalar sofra mı kuracak eğlenceli yeni bir program sizlerle olmayı bekliyor. FOX TV’de yayınlanacak programın formatı Yemekteyiz tarzında olacak ve Zuhal Topal’la Sofrada ismiyle yayınlanacak.

Dual Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, hafta içi her gün ekranlara gelecek yarışmada Zuhal Topal evlere konuk olacak, gelinler ve kaynanalar takım halinde yarışacak.  Zuhal Topal’la Sofrada yakında FOX’ta!  Zuhal Topal’la Sofrada Programı Başvuru İletişim Hattı (Fox Tv) numaraları: 0543 7430743

Zuhal Topal’la Sofrada Programı Başvuru İletişim Hattı (Fox Tv)

Zuhal Topal’la Sofrada isimli Programa katılmak ve Başvuru formunu doldurmak için aşağıda sizlere bir form sunacağız ileriki günlerde. Zuhal Topal’la Sofrada İletişim Hattı (Fox Tv) telefon numaraları ise şöyle: 0543 7430743 0 212 414 90 00    Mail: bilgi@fox.com

Zuhal Topal’la Sofrada Programı Başvuru Katılım formu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zuhal Topal’la Sofrada Programı Başvuru İletişim Hattı (Fox Tv) (1 Yorum)

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2018