Zuhal Topalla Sofrada Programı Yayından Kaldırılacak Mı Ne Zaman Bitecek?

Zuhal Topalla Sofrada Programı Yayından Kaldırılacak Mı Ne Zaman Bitecek? Zuhal Topalla Sofrada programı yaklaşık 40 bölümdür ekrana geliyor. Fox tv ekranlarında sevilerek izlenen Zuhal Topalla Sofrada programına geçen günlerde bir ithamda bulunuldu.

Acun Ilıcalı Zuhal Topalla Sofrada programının TV8 de yayınlanan Yemekteyiz programının taklidi olduğunu söyledi. Bu yüzden de Zuhal Topalla Sofrada programının yapımcılığını yapan Dual Yapım’ın bir önlem almasını söylemişti. Sonrasında Zuhal Topal ve Dual Yapım bir açıklama yaptı. Bu programın taklit olmadığını yurtdışındaki Momters programından esinlenildiğini söylediler.

Zuhal Topalla Sofrada programının yapımcısı Dual Yapım’ın resmi açıklamasını da sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Zuhal Topalla Sofrada programı aslında bakıldığında Gelinim Mutfakta ve Yemekteyiz programının ortak programı gibi görünüyor. Ancak reytingleri oldukça başarılı durumda. Çünkü işin içinde efsane gelin kaynana atışmaları var, yemek var, kavga tartışma her şey var.

Aslında program sunucuları da böyle tartışmalı programları sunmayı istemiyorlar bana sorarsanız. Çünkü kayınvalidelerin verdikleri düşük puanlara Zuhal Topal’de tepki gösteriyor. Bu masa yemekler bu puanı haketmiyor diye. Ancak rekabet olduğu için herkes diğer yarışmacılara düşük puan vererek kendini yüceltme ve birinci olma çabasında ne yazıkki…

İşte Dual Yapım’ın Zuhal Topalla Sofrada programı ile ilgili yaptığı resmi açıklama;

Zuhal Topalla Sofrada programı yayından kalkmıyor. Özellikle de seyirci böyle desteklediği ve reytingleri başarılı olduğu sürece kimse yayından kaldırmaz. Zuhal Topalla Sofrada programını sizde beğeniyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zuhal Topalla Sofrada Programı Yayından Kaldırılacak Mı Ne Zaman Bitecek? (4 Yorum)

  1. Gerçekten çok beğeniyle izliyoruz biterse çok üzülürüz özellikle Zuhal topalın adaletli tAvrına bayılıyorum

  2. Muhteşem bir program bayıldım ve tiryakisi oldum, ayrıca gelin kayın valide ile nasıl güzel anlaşacaklarini.gösteriyor. birbirini dinlemek tatlı dil saygı sevgi .

Eklenme Tarihi: 18 Ekim 2018