Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2019

Yenilikler ile birlikte gelecek Zuhal Topal’la Sofrada yeni sezon ne zaman başlayacak 2019 yılında merak edilir iken ilk haber geldi. Zuhal Topal’la Sofrada yeni sezon fragmanı 2019-2020 sezonu için büyük tüyo verdi. Özlenen sunucu Zuhal Topal’ın programı ne zaman başlayacak yenilikler ne olacak ?

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2019

Fragmanında da anlattığı gibi artık sadece ülke içerisinde değil yurt dışında da program yapacaklar. Özellikle Avrupa bölgesinden büyük ilgi gören yarışma programı Sofrada yeni sezonda çok iddialı olacak. Fox Tv’nin vazgeçilmez yarışma programı hafta içi her gün 16:00 itibari ile Fox Tv ekranlarını ana haber bültenine kadar kapatacak. Reytingleri ile birlikte Türkiye’nin tarafsız haber spikeri Fatih Portakal ile kanal devam edecek. Başarılı bir sezona hazırlanan Fox Tv Zuhal Topal’la Sofrada programı dahil tüm dizi ve yayınlarını gözden geçirerek iyi bir hazırlık içerisinde.

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ? 2019 – 2020

Yeni sezonda gelecek en büyük özellik sadece yurt içi değil yurt dışı katılımlarda olacak. Zuhal Topal bizzat yurt dışına giderek yarışmayı yerinde organize edecek bir projeye imza atıyor. Geçtiğimiz sezonda aldığı reytingleri ikiye katlayacak yenilikler geliyor. Özellikle kaynanaların tavırları ile eleştiri odağı olan Zuhal Topal buna da bir çözüm getirecek. Özellikle yarışmacılara verilecek puanların daha adil olabilmesi için yeni kurallar olacak.

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ? 2019 – 2020

Yurt Dışından Zuhal Topal’la Sofrada başvurusu yapmak için beş gelin kaynananın onayı gerekiyor. Hangi ülke olduğunun çok önemi bulunmuyor. Özellikle mümkünse her hafta programı farklı bir ülkede yapmak isteyen Zuhal Topal yerel yemekleri de ülkemize tanıtmış olacak. Ancak Türkçe konuşuyor anlıyor olabilmeniz gerekiyor. Avrupa dahil dünyanın hemen hemen her ülkesinde program yaparak çok daha zevkli hale gelecek programda tabi ki yerli gelin ve kaynanalar da olacak.

Yurt Dışından Zuhal Topal’la Sofrada başvurusu

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Ödülü Ne ?

Yayınlanan yeni fragmanı ile gelecek sezon hakkında sürprizlere değinen Zuhal Hanım yeni sezon ödülü için de müjde verdi. Geçtiğimiz sezondan çok daha büyük ödül için yarışacaklarını açıkladı. Özellikle dünyanın çeşitli ülkelerinde de çekilecek program için hazırlıklar Temmuz ortasında başlayacak. Şuan için başvuruları toplayan ekip Eylül ayı içerisinde yeni bölümlerini yayınlamaya başlayacak.

Zuhal Topal’la Sofrada Yeni Sezon Ödülü Ne ?

Zuhal Topal’la Sofrada 2019-2020 Ne Zaman Yayınlanacak ?

Zuhal Topal’ın programı Eylül ayının 3. haftası Fox Tv’de hafta içi her gün 16:00 itibari ile yayınlanacak. Ana haber bülteni yani 19:00’a kadar devam edecek programda yeniliklerin tanıtıldığı fragman konumuzun sonunda yayınlandı. Sizin aklınıza gelen yeni fikirleri yorumlar kısmından bize iletiniz.

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.