Zümrüdü Anka Dizisi Nerede Çekiliyor ? Dizide Gösterilen Manzara ve Mekanlar Neresi

Yeni dizisinin çekimleri hız ile devam ederken Zümrüdü Anka dizisi nerede çekiliyor merak edilmeye başlandı. Özellikle Türkiye’nin dünya koruması altına alınmış yerinde çekimleri yapılan Zümrüdü Anka dizisinde gösterilen manzara, mekanlar ve restaurantlar neresi adresleri nedir takip ediliyor.

Zümrüdü Anka Dizisi Nerede Çekiliyor ? Dizide Gösterilen Manzara ve Mekanlar Neresi

Zümrüdü Anka Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Hazırlıklarını hızlandıran 2019 yaz sezonu sonunda ilk bölümlerinin çekimleri için İstanbul’dan uçak kaldıran yapımcı firma çekimlerine başladı. Bir çok oyuncu yaz tatilini yarıda bırakarak İç Anadolu bölgesinin tarihi yerine doğru yolculuğa çıktı. Bazı oyuncular şahsi arabaları ile geldi. Birçok yerli ve turist dizinin çekildiği adreslere akın etti. Hem ünlüleri görebilmek hem de dizi setinde yer alabilmek mümkün ise oyuncu olabilmek için izdiham yarattılar.

Zümrüdü Anka Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Zümdürü Anka Adresi Neresi ?

Dizide gösterilen ana mekan herkesin bildiği dünyadaki turistlerin gitme hayali kurduğu Nevşehir ilimizde çekiliyor. Zümrüdü Anka adresi neresi derseniz Nevşehir’in ünlü olduğu Kapadokya bölgesidir. Dizi içerisinde romantik anların yaşandığı özellikle unutulmaz anının gerçekleştiği balon sahnesi dünyaca ünlüdür. Zümrüdü Anka dizisi ülkemizi en güzel tanıtan reklam yapan diziler arasındadır. İlk sezonun Türkiye’de tamamlanmasından sonra dünyada satılacak dizinin adresi neresi bilmeniz gerekiyor. Çünkü yurt dışına çıktığınızda size bunu soracaklar.

Zümdürü Anka Adresi Neresi ?

Zümrüdü Anka Dizisinde Gösterilen Restaurant ve Manzara Neresi Adresi Nedir ?

Muhteşem dizide gösterilen restaurant ve manzara Nevşehir ilimize aittir. İlin dışında çekimleri bulunmayan dizi setinin tüm mekanlarını aynı şehirde bulabilirsiniz. Dizinin bölümlerinin yayınlanmasından sonra dizide geçen mekanların adreslerini daha açık olarak resimleri ile bu sayfamızda bulabilirsiniz. Siz de sevgilinize güzel bir sürpriz yapıp onu şaşırtmak istiyorsanız sayfamızı takip etmeye devam edin.

Zümrüdü Anka Dizisinde Gösterilen Restaurant ve Manzara Neresi Adresi Nedir ?

Zümrüdü Anka dizisi nerede çekiliyor dizi içerisinde gösterilen restaurant ve mekanların açık adresi nedir bu başlık altında toplanmıştır. Sizin eksik ya da eklenmesini istediğiniz bilgileri bize yorumlar kısmından iletiniz. Melis Sezen ve Seçkin Özdemir’in baş rol oynadığı dizi hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Zümrüdü Anka dizisi nerede çekiliyor dizi içerisinde gösterilen restaurant ve mekanların açık adresi
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 1 Ağustos 2019