Zümrüdü Anka Oyuncuları Kadrosu Nerede Çekiliyor Hangi Gün Yayınlanıyor Konusu

Muhteşem bir dizi geliyor. 2019-2020 sezonuna hazırlanan kanallardan bir biri ardına gelen sürpriz haberler ile tekrar karşınızdayız. Kanal D’nin yeni projesi Zümrüdü Anka oyuncuları kimdir kadrosunda kimler var ? Zümrüdü Anka nerede çekiliyor hangi gün yayınlanıyor tekrarları ne zaman yayınlanıyor Zümrüdü Anka konusu nedir hepsi konumuzun detaylarında.

Kanal D’nin Yeni Sezon Dizisi

Geçtiğimiz sezonda tam istediğini bulamayan Kanal D bu sezona bomba gibi hazırlanıyor. 2019-2020 Kanal D’de yayınlanacak diziler daha şimdiden liste haline ulaştı bile. Az reyting alan dizileri sezonda bitiren kanal yeni yapımları ile şansını deneyecek. Çok muhteşem bir dizi için anlaştığının haberini aldık. Kulislerden gelen bilgiler Kanal D’nin Zümrüdü Anka dizisi için anlaşma yaptığını iletiyor. Biz sizin için daha derine inerek Zümrüdü Anka oyuncuları ve kadrosu kimdir araştırdık. İlk tüyoları sizin ile yazımızın devamında paylaştık.

Zümrüdü Anka Oyuncuları Kadrosu Nerede Çekiliyor Hangi Gün Yayınlanıyor Konusu

Zümrüdü Anka Dizisi Nerede Çekiliyor ?

En çok merak edilen ise dizi içerisinde gösterilen alanların ülkemizin neresinde çekildiği. Dünya değerleri altında koruma hakkı bulunan Nevşehir’in gözde mekanları peri bacaları bölgesinde çekiliyor. Ürgüp Göreme kentimizin doğal güzelliği tüm dünyaya konu olmuş ve koruma altına alınmıştır. Romantik anların yaşandığı balon sahnesini siz de sevgiliniz ile birlikte yaşamak isterseniz Ürgüp’e gelerek balona binebilirsiniz. Bunun için ise kişi başı 750 TL gibi bir rakamı gözden çıkartmanız ve sabah güneş doğmadan toplanma alanında bulunmanız gerekiyor. Çünkü balonun özelliği tam gün doğumunda peri bacalarını ve şehrin güzelliğini izlemek.

Zümrüdü Anka Dizisi Nerede Çekiliyor

Zümrüdü Anka Konusu Nedir ?

Anka kuşunu bilir misiniz? Filmlere sık sık konu olur. Yeniden doğuşu anlatan Anka kuşundan esinlenilerek senaryosu yazılmış bir dizidir. Tabi çekim yeri de peri bacaları olunca romantizm kaçınılmaz olur. Kapadokya’da çekilecek dizinin yönetmeni Cemal Şan olacak. Can Sinan’ın yazdığı senaryosu için cast çalışmaları hızlandırıldı. Kanal D ile anlaşması sonucunda çekimlerine başlanacak dizi için oyuncu kadrosu araştırmaları yönetmene teslim edildi. Şimdilerde ise top yönetmenin start vermesinde. Pastel Film bu sezon Güvercin dizisini ve Zümrüdü Anka dizisini birlikte yürütecek.

Zümrüdü Anka Konusu Nedir ?

Zümrüdü Anka Oyuncuları Kimdir Oyuncu Kadrosu Listesi

Merak ile beklenen Pastel Filmin kimlerle anlaşmaya varacağı konusundaki gizem devam ediyor. Kanal D ile bu gün imzaları atan Pastel Film’e ait Zümrüdü Anka oyuncuları kimdir oyuncu kadrosu listesinde kimler yer alıyor ? Şuan için baş rol oyuncuları kesinleşmiş değil. Ön görüşmelerin devam ettiği dizinin oyuncu kadrosundan ilk haberler konumuzu güncelleyeceğiz. Şuan için Zümrüdü Anka Oyuncuları kimdir oyuncu kadrosu listesinde kimler yer alıyor gizliliğini korumaya devam ediyor.

Zümrüdü Anka Oyuncuları Kimdir Oyuncu Kadrosu Listesi

Çekim yeri adresi için dünyada kabul görmüş yeri seçen Pastel Film bu sezonda Kanal D’de yayınlanacak yeni dizisi için çok umutlu. Özellikle usta yönetmen Can Şan’ın kim olduğunu bilmeyenler için özetleyelim. Usta yapımcı Mahsun Kırmızıgül’e ait Aşka Sürgün dizisinin yönetmenidir. 2000 Yılından beri yönetmenlik yapan Can 2017 yılındaki Rüya yapımını yönetmiş ancak kendisini en güncel olarak Hercai dizisinden tanıyoruz. Ancak 2019 yılında Hem Hercai hem de Zümrüdü Anka dizisinin yönetmenliğini yapamayacağı için Hercai’den ayrılacağını düşünüyoruz. Yerini ise kime bırakacağı şuan merak konusu. Geçtiğimiz sezonun en çok izlenen dizisinden ayrılan yönetmen yeni dizisinden daha umutlu olduğunu söylüyor. İkisinin de alanları farklı ancak Kanal D’de yayınlanacak dizi hangi gün yeni bölümlerini verecek Hercai ile çakışacak mı merak konusu. Gelen bilgiler ile konumuzu güncellemeye devam edeceğiz. Sitemizi sık kullanılanlara eklemeyi unutmayınız.

Kanal D 2019 – 2020 Dizileri Zümrüdü Anka
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Temmuz 2019